Як випрати пір'яну подушку. Як прати подушку з пір'я.

Перо широко використовується в якості наповнювача для подушок. Воно довго служить, не схильне збиттю в одну купу на відміну від штучних волокон. Єдиний недолік - це алергічні реакції, скупчення пилу і зміст пилових кліщів, які прекрасно розмножуються в натуральному пере, тому час від часу подушки потрібно прати або віддавати в хімчистку. Щоб випрати пір'яну або пухову подушку , слід дотримуватися ряду певних правил.
Вам знадобиться
  • - марля або матеріал;
  • - рідкий миючий засіб для вовняних тканин;
  • - тепла вода;
  • - кондиціонер;
  • - матеріал для нових напірників (якщо старі напірники прийшли в непридатність).
Інструкція
1
Для прання подушки напірник розпоріть, витягнете перо, розділіть на дві або три частини. Кожну частину складіть в окремий об'ємний мішок з марлі або рідкісного матеріалу. Зашийте мішки або ретельно зав'яжіть.
2
Стирайте перо в теплій воді вручну з рідким миючим засобом, призначеним для прання вовняних виробів. Добре відіжміть випрані мішки з пером. Прополощіть в холодній воді кілька разів. В останню воду для полоскання додайте ковпачок кондиціонера для білизни. Повісьте мішки з випрала пером на сонці або, якщо прання проводилась в зимовий період, покладіть на батарею центрального опалення.
3
Під час сушки мішки кілька разів ретельно струшуйте і перевертайте на різні боки. Напірник виперіть окремо. Якщо він став непридатним, то просушенное перо складіть в новий напірник.
4
Також перо можна випрати в пральній машині-автоматі. Для цього приготуйте його зазначеним вище способом. Складіть мішки в пральну машину. Увімкніть програму делікатного прання або прання виробів з вовни. Налийте необхідну кількість рідкого миючого засобу для прання виробів з натуральної вовни, зменшите кількість обертів віджимання до 400 і зробіть звичайний цикл прання.
5
Встановіть програму подвійного додаткового полоскання. Додайте кондиціонер при останньому полосканні. Сушіть зазначеним вище способом.
6
В даний час з'явилася величезна кількість хімчисток для виробів з натурального пера і пуху. В хімчистці перо обробляють спеціальним способом, що робить його чисте, легке, безпечним. Додатковою послугою є заміна напірників на нові. Коштує все це дуже недорого. І тому якщо вам не хочеться займатися пранням подушок, завжди можна скористатися послугами хімчистки, де якість обробки гарантовано.
Кожен день ми користуємося подушкою і проводимо на ній в середньому близько 8 годин щодня. Навіть сама часта зміна наволочок НЕ вберігає подушки від забруднень, з часом в них заводяться постільні кліщі, які харчуються людським потом і відмерлими лусочками шкіри. В цілому кліщі не уявляють собою небезпеки, але їх виділення можуть викликати найжорстокішу алергію навіть у здорових людей. Щоб уникнути появи небажаних гостей, подушки потрібно періодично прати.
Вам знадобиться
  • - Пральна машина
  • - Сушильная машина
  • - Тазик з мильною водою
Інструкція
1
Прання подушки залежить від типу наповнювача, але в цілому можна поділити її на два види - прання подушки цілком і промивання наповнювача.
2
Прати подушку цілком можна тільки в тому випадку, якщо у вас є можливість якісної її просушування. Добре просушити подушку можна або в спеціальній сушильній машині, або жарким днем під прямими сонячними променями. За один захід періть одну-єдину подушку , навіть якщо в вашу машину може вміститися кілька штук. Виберіть щадний режим прання з температурою не вище 60 градусів. Обов'язково встановіть функцію додаткового ополіскування, але не застосовуйте ніяких кондиціонерів, тільки пральний порошок (бажано в гелевом вигляді) і більше нічого.
3
Чисту подушку відправте в сушильну машину, поклавши разом з нею туди 3-5 тенісних м'ячиків. Під час сушки м'ячі будуть постійно збивати наповнювач, полегшуючи просушку.
4
Якщо ж сушильної машини у вас немає, виставте подушку на сонці і кожні 2-3 години добре збивайте її з усіх сторін. Сохнути вона буде довго - дня 2-3, добре просохле подушка стає легкою і повітряної, від неї не повинно виходити ніякого неприємного запаху. Якщо ж запах з'явився, значить наповнювач почав пріти і врятувати подушку може тільки його промивання.
5
Розпоріть подушку , складіть наповнювач в полотняний мішок, добре промийте його в мильній воді і прополощіть кілька разів. Вийміть наповнювач з мішка і розстеліть на рівній поверхні біля джерела тепла. Постійно перемішуйте його до повного висихання. Перо можна навіть відправити на пару годин в духовку з температурою 80-90 ° C. Висохлий наповнювач поверніть назад у подушку і зашейте її щільним швом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p8wiF8VY6AM
Корисна порада
Якщо у вас немає можливості добре висушити подушку, віддайте її в професійну хімчистку. Звідти вона повернеться до вас як новенька.