Як прикрасити акваріум. Як наклеїти фон на акваріум.

Якщо ви купили рибок і акваріум, але не подбали про його внутрішньому оздобленні (а може просто грошей не вистачило), то вихід з такої ситуації знайти можна. Потрібно лише власноруч зробити або пошукати прикраси для акваріума.
Інструкція
1
Для того щоб прикрасити дно акваріума можна використовувати природні матеріали, наприклад, строкаті і яскраві камінці, гладкі або щербаті. Оранжевий або червоно-малиновий колір каменю скаже вам про його насиченості залізом. Такі камені використовувати для прикраси акваріума не варто, бо вони будуть перенасичувати воду залізом.
2
Можна також використовувати фігурні шматки черепашнику, пісковика або туфу. Тільки спочатку продезінфікуйте їх, почистивши їх жорсткою щіткою під проточною водою, ополоснув і прокалив хвилин 5-10 в духовці.
3
Хитромудрі дерев'яні корінці - корчі теж добре доповнять загальну картину акваріума. Їх теж потрібно певним способом обробити. Спочатку поверхню корчі обробіть напилком. Надавши їй потрібну форму, відполіруйте (за бажанням). Потім прокип'ятіть корч протягом 10-12 годин. Кип'ятити безперервно необов'язково. Можете кип'ятити в солоній воді з перервами (на 1 л води 30 г солі). Після солоної, опускайте корч в прісну воду і кип'ятіть її там. Міняйте прісну воду час від часу. Коли вода перестане мутнеть, можна припиняти кип'ятіння.
4
Після кип'ятіння поверхню корчі краще покрити тонким шаром епоксидної смоли або поліестеру. Це потрібно, щоб корч у воді не згнила. Виловлені з природного водоймища корчі використовувати найправильніше. Досить буде їх відшліфувати і 1-2 години прокип'ятити в прісній воді.
5
Дно акваріума можна і натуральними черепашками прикрасити. Тільки спочатку виварити їх і промийте. Потім черепашки слід прожарити. Тільки не треба сильно захоплюватися натуральними черепашками - вони з часом руйнуються і насичують воду кальцієм. Вода в акваріумі від цього стає жорсткішою. Якщо ви вирішили використовувати черепашки при оформленні убрання вашого акваріума, посадите в акваріум кілька рослин, що поглинають кальцій - роголистник, блестянки, джерельний мох або хвощі.
6
Дуже красиво на дні виглядають скельця, окатанние морем. Їх теж кип'ятять перед укладанням. А також не забувайте про грунт. Краще в акваріумі застосовувати темний грунт, такий як темний морський пісок або морський гравій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RAbzu_kZvzQ
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що обрані прикраси повинні бути якісними, а саме - вони не повинні мати гострих кутів. Адже рибки запросто можуть об гострі корчі і скельця поранитися. І не захоплюйтеся великими прикрасами - вони порою відволікають від риб увагу.