Як відкрити свій магазин пряжі. Як відкрити відділ з продажу пряжі.

В'язання - одне з найпоширеніших хобі жіночої половини населення нашої країни. Відповідно, для будь-якого хобі потрібні матеріали. Для в'язання це пряжа, спиці, гачки та інша фурнітура.
Вам знадобиться
  • -Законодательство;
  • -Документи для реєстрації;
  • -Гроші;
  • -приміщення.
Інструкція
1
Першим ділом вивчіть все законодавство, що відноситься до вашої сфері діяльності. Це Податковий кодекс, Кодекс про адміністративні правопорушення, Закон про захист прав споживачів і т.д.Для успішного початку підприємницької діяльності вам необхідний бізнес-план. Його можна написати самим або ж придбати у спеціалізованої фірми. У першому розділі зазвичай вказується форма організаційно-правової діяльності, джерело фінансування, періоди оформлення документів і постановки на податковий облік. Фінансова частина передбачає наявність повного розрахунку доходів і видатків, починаючи від оренди приміщення і закінчуючи покупкою шампанського до відкриття магазина .
2
Наступним пунктом у відкритті магазину пряжі стане реєстрація ІП або юридичної особи. В якості підприємця реєструватися простіше і дешевше, але юридичні особи викликають більше довіри при банківському кредитуванні. Обов'язково відкрийте рахунок у банку.
3
Тепер можна вибирати приміщення. В ідеалі магазин повинен знаходитися в хорошій транспортної доступності та в "прохідному" місці. Для магазину пряжі площа потрібна компактна і затишна. На вітринах і стелажах зазвичай викладають тільки зразки товару, основна маса зберігається в складських приміщеннях. Асортимент повинен включати в себе не тільки пряжу, а й безліч супутніх товарів: спиці, гачки, ножиці і т.д. Якщо у вас будуть продаватися муліне і вишивки, клієнтура істотно зросте. Головне, щоб ви могли догодити більшості покупців, тобто товар повинен бути різної цінової категорії - від "бюджетного" до більш дорогого. Обов'язково на вітринах повинні стояти модні журнали і брошури. Покупця потрібно зацікавити!
4
Налагодити постачання товару нескладно. Досить вибрати цікавить вас і домовитися про постачання з менеджерами. Головне пам'ятайте, що купувати потрібно у виробника. Вони не роблять великі націнки, а від обсягів вам нададуть чималі знижки.
5
Відкривши свій магазин, його потрібно грамотно прорекламувати. Ідеальним місцем реклами може стати Інтернет-сайт. У рік за обслуговування сайту стягується невелика плата, а зробити його може практично будь web-дизайнер. Реклама, яку зробить цей сайт, дозволить покрити і на порядок збільшити прибуток вашого нового магазіна.Можно давати рекламу і в газетах, але це менш продуктивно. Відмінна можливість залучити покупців - влаштовувати майстер-класи з в'язання. Багато жінок зацікавляться такими уроками, а заодно і звернуть увагу на товар. Листівки з майбутнім майстер-класом можна просто розкидати по поштових скриньках.
Зверніть увагу
При вході не забудьте повісити стенд: "Куточок споживача".
Корисна порада
Магазин краще відкривати на свої гроші. Банківські кредити часто заважають підприємцям-"піднятися", забиваючи їх своїми високими процентними ставкамі.Маленькім торговим точкам вигідно укладати договір поставки на реалізацію. З таким договором підприємець може оплачувати тільки після фактичної реалізації товару та отримання денег.В магазині можна виставляти вже пов'язані вироби. Це приверне до вас тих, хто не вміє в'язати сам, а майстрів підштовхне до в'язання схожих моделей.
Все більше і більше видів бізнесу в сфері купівлі-продажу виходять в інтернет. Одним з таких видів є продаж пряжі. Відкрити інтернет-магазин пряжі порівняно легко, достатньо виконати кілька простих кроків.
Інструкція
1
Перш за все, продумайте схему постачальників. Вибір у цьому випадку насправді величезний - ви можете розглядати як постачальників місцевих виробників, магазин и пряжі і навіть російські та іноземні інтернет - магазин и з продажу пряжі. Ключовим фактором на цьому етапі є вартість продукту, відстань, а також витрати на доставку. Пам'ятайте, що для уникнення прямої покупки від постачальника його популярність повинна бути мінімальна. Продумайте асортимент і періодично поповнюйте його.
2
Зареєструйте юридична особа для забезпечення легальності вашої діяльності. На даний момент найбільш простою формою організації є індивідуальне підприємництво, а найбільш зручною формою оподаткування - покупка патенту або спрощена форма оподаткування. Щоб уникнути непорозумінь з податковою інспекцією документуйте всі угоди, які ви здійснюєте.
3
Для відкриття сайту скористайтеся послугами сторонньої компанії. Ви можете або використовувати готовий шаблон на таких торгових майданчиках, як arbooz.com, або замовити сайт на окремому хостингу. Перший варіант більш економічний в експлуатації, але в той же час другий варіант відкриває більше можливостей у створенні унікального дизайну і не додає непотрібних конкурентів, як в першому випадку. Дублюйте ваш інтернет -сайт в соціальній мережі, запрошуйте в нього друзів та інших користувачів сайту для забезпечення найкращого поширення інформації про вашу діяльність.
4
Активно рекламуйте ваш бізнес за допомогою обміну посиланнями, а також за допомогою реклами в пошукових машинах, таких як yandex.ru, google.com, а також yahoo.com. Для того щоб збільшити кількість можливих клієнтів, поширюйте інформацію про себе в групах соціальної мережі по рукоділлю та інших, пов'язаних з вашим видом бізнесу. Активно запрошуйте користувачів, влаштовуйте бонусні акції за наведених клієнтів. Введіть систему знижок для постійних покупців, заохочуйте їх до покупки великої кількості продукції. Використовуйте дні знижок та акції зниження цін на певні види продукції, словом, акцентуйте увагу не тільки на залученні клієнтів, але і на створенні групи постійних покупців.