Як зв'язати гачком майку. Як футболку обв'язати гачком.

Хочете відчувати себе в спекотні дні комфортно, але при цьому гідно і красиво? Тоді наступне модне рішення для вас. І зробити його можна власними руками. Щоб зв'язати собі приголомшливу річну майку гачком, достатньо володіти лише базовими навичками в'язання гачком.
Вам знадобиться
  • гачок, нитки (бажано бавовняні)
Інструкція
1
До початку роботи потрібно обов'язково поміряти обхват талії та грудей, щоб готовий виріб сиділо ідеально. Потім зробити викрійку спинки і переду.
2
Потім потрібно розрахувати кількість петель вироби. Для цього потрібно зв'язати зразок, виміряти його довжину і порахувати кількість стовпчиків на площі в 1 см, щоб розрахувати за цими даними кількість петель для початку роботи. Потім потрібно виміряти ширину вироби і визначити кількість рядів також в 1 см.
3
В'яжемо спинку. Потрібно набрати необхідну кількість петель і в'язати до ліфа наступним візерунком. Три повітряних петлі підйому. Ще три петлі. Стовпчик без накиду. Потім п'ять повітряних петель, стовпчик через три петлі попереднього ряду. Продовжувати до кінця таким же візерунком.
4
Наступний ряд. Стовпчик без накиду, одинадцять стовпчиків з накидом. Стовпчик в середину арки минулого ряду. І так в'язати до конца.Когда дійшли до ліфа, продовжити в'язання щільними стовпчиками з накидом до необхідної висоти. Закінчити спинку.
5
Потім почати виконання передньої частини майки. В'язати візерунком, що був описаний вище до ліфа. Потім точно також продовжити до потрібної висоти щільними стовпчиками з накидом, потім закінчити перед.Виполніть лямки. Набрати п'ять повітряних петель і в'язати стовпчиками без накиду до потрібної довжини. Точно також зробити і другу лямку.
6
Збірка вироби. Перевернути обидві деталі на ліву сторону і виконати бокові шви тими ж нитками і гачком, якими було пов'язане виріб. Обв'язати майку по периметру будь-яким вподобаним візерунком. Пришити лямки. Обрізати зайві нитки. Випрати готову майку в теплій воді вручну. Дати висохнути і пропрасувати утюгом.Носіть із задоволенням!
Зверніть увагу
При побудові креслень викрійки для всіх розмірів до обхвату грудей додають 2-4 см.Через кожні 5-6 см в'язання звіряють з схемою крою.
Корисна порада
Гладити праскою потрібно обов'язково, це допоможе приховати всі помилки, допущені при роботі.