Як вибрати назву групи.

Назва будь-якого проекту, як у творчості, так в бізнесі або в іншій сфері, має відповідати двом основним вимогам - стислість і ємність. У свою чергу, в кожне з цих якостей входить кілька характеристик, що дозволяють вибрати з безлічі варіантів потрібний.
Інструкція
1
До поняття стислості, в першу чергу, слід віднести легкість у вимові. Це особливо стосується назви музичних груп, які під час виступу будуть скандувати глядачі та шанувальники. У назві має бути помірна кількість приголосних, причому поспіль повинні стояти не більше двох. Уникайте складно вимовляються поєднань. Щоб виявити їх, просто скажіть потенційне назву вголос.
2
У назві групи має бути присутнім від одного до трьох слів, кожне до чотирьох складів. Довші слова важче вимовляються і гірше запам'ятовуються. До того ж, практика показує, що складові назви груп скорочуються до одного слова - іменника, частіше першого слова в назві. Приміром, «посиденьки зовиці» можуть скоротитися до «зовиць» або до «Посиденьок».
3
Під ємністю розуміється багатозначність і глибокі смислові шари назви. Прикладом може послужити представлена вище фраза. Первісна розшифровка - візит до сестри чоловіка або візит сестри чоловіка (з невизначеною метою). Однак в культурній традиції так називався один із днів Масниці (а саме субота), коли заміжні дами запрошували сестер чоловіка. Назва групи має також служити натяком на певну подію чи явище, значуще для всіх учасників.
4
Назва повинна бути пов'язано безпосередньо з діяльністю та складом групи. Так, «посиденьки зовиці» - вдала назва для фолк-групи з одних дівчат або центру дозвілля для молодих заміжніх жінок, що займаються народними промислами.
5
При виборі назви заздалегідь підготуйте кілька варіантів, які повністю відповідають вищеописаним критеріям. У ході голосування всіх учасників або тільки керівництва групи отсейте зайве і залиште тільки один варіант, що влаштовує всіх або більшість учасників.