Як розкласти речі в шафі. Як сортувати речі в шафі.

Порядок в шафі переслідує не тільки естетичні цілі. Якщо точно знати, де знаходиться конкретна річ, особливо якщо вона лежить в оточенні тих предметів гардероба, з якими її можна комбінувати, то можна заощадити масу часу.
Вам знадобиться
  • Вакуумні пакети, чохли для зберігання речей, коробки
Інструкція
1
Досить часто можна почути фрази про те, що вся проблема зводиться до нестачі вільного місця в шафі. Однак за відсутності раціонального підходу повністю завалити речами можна і цілу гардеробну кімнату. А за наявності певної схеми укладання речей підтримувати порядок можна навіть в самих обмежених умовах. В першу чергу необхідно переглянути гардероб, без жалю позбувшись тих речей, що не одягалися протягом року. Саме вони складають зайвий баласт, що краде вільне місце в шафі. Після того, як залишиться лише той одяг, який регулярно використовується, висіти вона буде набагато вільніше і перестане м'ятися. Іноді викинути в сміття речі достатньо хорошої якості не піднімається рука. В цьому випадку можна віднести їх у спеціальні благодійні фонди, де вони знайдуть друге життя.
2
Речі бажано розподіляти за сезонним ознакою, відділяючи зимові від літніх. Якщо є така можливість, то в шафі, яким користуються постійно, повинні висіти речі, які носяться в поточний час року. Решту одягу можна зберігати на антресолях або переважити в комору. В цьому випадку досить громіздка верхня одяг не буде приховувати легшу.
3
Допомагають навести порядок в шафі коробки для речей. Крім того, що вони дозволяють сортувати одяг за окремими ознаками, в нижній частині шафи вони виглядають набагато акуратніше, ніж речі, складені стопками. Особливо зручно використовувати їх для дрібних предметів одягу, які мають властивість губитися серед більш масивною одягу. Супроводивши коробки спеціальними стікерами з найменуванням вмісту, можна точно знати, де саме лежать легкі майки, а в якій коробці складені рукавички.
4
Кожна річ в шафі повинна знаходитися саме на своєму, відведеному для неї місці - незалежно від того, надягала Чи вона одного разу або ж вішається в шафу після прання. Такий підхід дозволить уникнути безладу в шафі.
5
Розподіляйте речі відповідно до їх функціональністю. Якщо одяг для занять спортом висить окремо від тієї, в якій ходять на роботу, то процес вибору відповідних предметів гардероба істотно спрощується.
6
Зимові речі, а також одяг для особливих випадків, яка одягається рідко, бажано зберігати в спеціальних чохлах. Вони врятують одяг від можливого забруднення.
Корисна порада
Великі речі можна зберігати в особливих вакуумних пакетах. Після відсмоктування з них повітря навіть найбільший плед займає мінімальну кількість місця.
Щоб ваша улюблена річ подовше радувала вас і мала відмінний зовнішній вигляд, звичайно, потрібно правильно її носити, прати і прасувати. Але важливо і те, як ви складаєте ваші речі в шафі і які умови зберігання для них створюєте. Правильно складений чи розвішаний в шафі предмет одягу ви не тільки зможете довго носити, а й швидко в разі необхідності одягнути.
Інструкція
1
Визначте місце для кожної категорії речей: верхнього одягу, нижньої білизни, шкарпеток, і т.п. Якщо речі знатимуть своє місце, вони ніколи не загубляться і не помнуться.
2
Одяг, який ви знімаєте, не варто відразу вішати в шафу. Спочатку її протягом двох-трьох годин провітріть, а потім вже повісьте на плечики в шафі. Свій костюм повісьте на вішалку відповідного розміру, що дозволить розправитися волокнам.
3
Чи не нагромаджуйте по нескольку речей на одну вішалку, краще для кожної речі мати окрему. Так не буде складок і знайти їх набагато легше.
4
Брюки або спідниці вішайте на спеціальних вішалках. Щоб ваші сукні або сорочки з шовку НЕ зсковзували в шафі з плічок, на поверхню вішалок можна наклеїти невеликі смужки губчастої гуми.
5
Правильно складайте футболки: покладіть футболку передньою частиною до себе, загорніть всередину рукава, враховуючи лінію плечового згину, тепер можете згортати її вдвічі або втричі. Можна згорнути її також, починаючи від низу, в валик. А якщо зустрінете в продажу спеціальні Складчиков для футболок, купите їх - це допоможе вам заощадити час і нерви. В принципі, футболку можна і повісити на вішалку, але вона повинна бути м'якою, зробленою з поролону. Така вішалка підійде і для інших делікатних речей. Але врахуйте, що перш ніж повісити річ в шафу, необхідно її пропрасувати.
6
Парні предмети завжди зберігайте разом.
7
Несезонні речі теж необхідно гідним чином упаковувати або розкладати в шафі. Зимову, дуже об'ємну одяг, рекомендується зберігати в вакуумних пакетах. Коли ви складете в них свої куртки і пальта і викачати повітря, ваші пакети стануть плоскими і маленькими, розмістити їх можна буде набагато легше і крім того, до них буде закритий доступ всюдисущої молі.
8
Шубу з натурального хутра не слід пакувати у валізи або коробки, щоб не зіпсувати волосяний покрив, причому не складайте разом фарбований і нефарбований хутро. Добре просушіть шубу, а потім помістіть в який-небудь чохол - паперовий або з тканини.
9
Речі з вовни - джемпери, светри, кардигани і т.п. і трикотажний одяг намагайтеся ніколи надовго не вішати на плічки. Кращий варіант зберігання - в згорнутому вигляді.
10
Взуття почистіть, змастіть кремом, вставте всередину колодки або хоча б газети і складіть в коробки.