Як позбутися запаху бензину на одязі.

Часом після того, як ви намагалися вивести пляму на одязі за допомогою бензину або заправили машину їм, запах не зникає. Від нього можна позбутися, хоча це не дуже просто, адже бензин дуже стійкий і не втрачає свій різкості навіть через довгий час.
Вам знадобиться
  • - сіль;
  • - сода;
  • - чистить.
Інструкція
1
Іноді буває досить добре провітрити одяг. Повісьте її на свіжому повітрі, в добре продувається місці, наприклад, на балконі або поруч з відкритим вікном. Через пару діб запах може вивітритися.
2
Поперіть одяг, використовуючи будь-яке рідке засіб, яким ви миєте посуд. Воно добре знищує жир і впорається з бензиновим плямою. Пам'ятайте, що вода, в якій ви перете, повинна бути холодною. Гарненько прополощіть річ у великому її кількості, відіжміть і знову замочіть, налив в таз теплої води і концентрованого розчину миючого засобу для посуду. Залиште одяг в тазу на ніч.
3
Вранці прополощіть ще раз, відіжміть, потім виперіть в пральній машині. В відсік для порошку додайте по дві столові ложки солі та соди. Використовуйте свій звичайний кондиціонер. Чи не кладіть що пахне бензином одяг відразу в машинку без попереднього прання в тазі і полоскання, інакше стійкий запах бензину оживляти і вашу пральну машину, і позбутися його буде ще важче!
4
Після того як простягаєте і прополоще річ ще раз, залиште сушитися її на свіжому повітрі - краще на добу або навіть двоє. Зазвичай після всіх цих дій запах бензину зникає або стає ледве відчутним, а остаточно вивітрюється після чергової прання.
5
Всі ці заходи можуть допомогти, якщо пляма бензину невелике, якщо ж одяг сильно просякла, то можна спробувати звернеться в хімчистку, але і там не зможуть гарантувати повного усунення запаху .
6
Якщо бензином пахне шкіряна річ, то потрібно протерти її змоченим в мильному розчині ватним диском або ганчірочкою, не мокрою, але вологій. Після чого насухо протріть і залиште на кілька днів провітрюватися.
Корисна порада
Якщо нічого не допомогло, то, на жаль, з річчю доведеться розлучитися. Тому проявляйте максимальну обережність на заправці, намагаючись, щоб краплі бензину не потрапили на одяг. Якщо ж ви видаляли за допомогою бензину пляма, то подумайте - може бути, найкраще забруднений річ відразу віднести в хімчистку, щоб уникнути подальшої головного болю, намагаючись усунути вже запах.