Як позбутися від щурів.

Щури - це тварини сімейства ссавців, ряду гризунів. Вони є переносниками багатьох інфекційних захворювань і носіями різних паразитів. Зуби їх добре розвинені і ростуть протягом усього життя тварини. Тому щурам постійно необхідно щось гризти. Позбавлятися від цих ходячих переносників хвороб потрібно. Поряд з відомими, є ще два маловідомих, але досить ефективних прийому боротьби з пацюками та мишами.
Інструкція
1
Літні люди знають про те, що в будинку, який був відбудований на місці згарища, щури та миші не заводяться досить довго. Цьому є просте пояснення. Після пожежі усюди залишається зола, що володіє лужними властивостями. Оскільки пацюки ходять «босоніж», їм безперервно доводиться злизувати з лапок золу. Зола дратує порожнину рота і лапки гризунів. Незабаром вони переселяються в інше місце.
2
Підлоги сухого льоху, «нутрощі» дворових будівель і подпол будинки посипте дрібно подрібненої постигла деревною золою. На кожні 5 м2 площі використовуйте одне відро попелу. Після такої обробки щури та миші йдуть через кілька діб.
3
Часто зустрічаються такі ситуації, коли потрібно позбутися гризуна, обходящего всі пастки та/або не бере отруєну приманку. Як це зробити? Є один спосіб. Але знайте, що миші часто гинуть в важкодоступних місцях, а пацюки - завжди на відкритих. Тому позбавлятися від мишей вам потрібно буде іншими способами. А ось для позбавлення від щурів цей спосіб відмінно підходить.
4
Приготуйте сухий склад, змішуючи в рівних пропорціях будівельний гіпс і пшеничну муку. Насипте цю приманку в неглибоку невеликий посуд, наприклад, в блюдце. На одну особину повинно насипати приблизно півсклянки суміші. Поруч з блюдцем поставте воду. Коли гризун поїсть і поп'є, суміш почне застигати у нього в животі. Бідна тварина гине не більше ніж через 5 хвилин. Чим хороша така приманка? Вона має звичний для пацюки запах борошна і підозр ніяких не викликає.
Зверніть увагу
Тому, виявивши в своєму будинку мишачу нору, залийте її сумішшю цементу з битим склом (якраз знайдеться застосування порожніх пляшках, які лінь викинути) і можете на деякий час забути про настирливому непрошені квартиранта. Як позбутися від щурів. У продовження попередніх тем, в цій статті я хочу звернеться до найзагадковішим супутникам людини - пацюкам.
Корисна порада
Існує безліч варіантів як позбутися пацюків. Для цієї мети може підійти завести домашню тварину - кішку-щуролова або собаку, породи Фокстерьер або Такса. Ефективним способом стане придбання ультразвукового відлякувача, т.к. пацюки не можуть перебувати під впливом видаються ним частот скільки-небудь тривалий час, а для людського вуха вони нешкідливі.
Нікому не сподобається, якщо в його житло поселяться пацюки - переносники небезпечних хвороб. Але так відбувалося споконвіку і відбувається зараз. Людство винайшло безліч різних способів боротьби з всюдисущими гризунами, але вони як і раніше намагаються жити поряд з нами і дуже швидко розмножуються. Як же позбутися від неприємних сусідів?
Інструкція
1
Традиційне засіб від щурів в квартирі або приватному домі - кішка. Купіть вусатого вихованця, причому краще жіночої статі: коти часом занадто ліниві і не люблять ловити мишей і щурів. Якщо пощастить і попадеться кішка-крисоловка, ви швидко вирішите свою проблему.
2
Встановіть мишоловки і покладіть туди приманку - шматочок сиру або ковбаски. Мінус цього методу в тому, що пацюки - дуже розумні істоти і часто умудряються дістати ласощі, не потрапивши в підступне пристрій. Якщо ж мишоловка все-таки спрацює, вам доведеться виймати з неї розчавлену тушку, що не дуже приємно.
3
Запасіться різного роду отрутою, її багато, від традиційного щурячої отрути до сучасних засобів. Їх треба розсипати в кутах і щілинах, місцях, з яких пацюки проникають в квартиру. А препарат «Голіаф» допоможе нейтралізувати запах мертвих щурів. Але якщо у вас є домашні тварини, даний метод не підходить: вони можуть стати жертвами отрути.
4
Купіть спеціальний відлякувач гризунів. Це ультразвуковий прилад, який видає неприємні для щурів звуки. В результаті вони йдуть з квартири приблизно через 2 тижні. Уважно прочитайте інструкцію до пристрою. Уточніть радіус його дії: можливо, знадобиться декілька приладів.
5
Якщо щурів дуже багато і для їх знищення є гроші, викличте бригаду професійних дератизатори з СЕС. Вони змилять гризунів за кілька сеансів, використовуючи свої методи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kOpRYsBiGYA
Зверніть увагу
лучще захист від гризунів за допомогою електронних крисоловок і мишоловок Victor. Відповідь на це питання знайшли розробники приладів «Victor». Пристосування, розроблені висококваліфікованими фахівцями, допомагають швидко і ефективно позбутися від щурів і мишей в квартирі і на дачі.
Корисна порада
Ми вже розповідали про те, як позбавитися від мишей, але з щурами боротися набагато складніше. Почнемо з найбільш доступних, народних методів позбавлення від щурів в будинку. До цих способів належать кіт-щуролов, суміші з борошна і гіпсу або негашеного вапна і цукру, використання золи. Кіт або кішка гарні в сільській місцевості, а от для міської квартири або виробничого приміщення навряд чи підійдуть.