Як друкувати на китайському.

Китайська ієрогліфіка є однією з найскладніших систем писемності. Для введення ієрогліфів з клавіатури існує безліч методів, серед яких головним чином застосовуються два найбільш зручних як китайцям, так і іноземцям методу. В одному з них застосовується піньінь, а в іншому - ієрогліфи, які записуються окремо по Графема подібно письму на папери.
Інструкція
1
Для друку за допомогою pinyin досить встановити відповідну програму. Часто використовується додаток Google Pinyin, яке легко встановлюється за допомогою вбудованого інсталятора. Завантажити його можна, набравши назву в рядку пошукового запиту Google.
2
Запустіть утиліту і починайте вводити символи відповідно до правил транскрипції pinyin.После завершення введення символів буде запропоновано вибрати з декількох ієрогліфів потрібний.
3
Більш швидким способом написання ієрогліфів на комп'ютері є «Уби». Введення відбувається з написання графічних елементів і працює швидше, ніж введення за допомогою стандарту піньїнь. Даний метод все частіше використовується самими китайцями. У ньому певна комбінація клавіш відповідає одному іерогліфу.Етот метод заснований на п'яти рисах, у кожної з яких є свій номер. Під номером 1 розташовується риса?, 2 -?, 3 -?, 4 -?, 5 -?.
4
Для початку навчіться правильно розбивати ієрогліф на графеми, взяті з цього методу. Усі символи поділяються на 4 групи: «одинаки» (5 рис і 25 частих ієрогліфів, які відповідають одній клавіші клавіатури), «порізно» (ієрогліфи, між елементами яких є відстань), «з'єднання» (графеми з'єднані один з одним), « перетин »(графеми перетинаються).
5
При розбитті на графеми слід керуватися порядком написанням ієрогліфа на папері. Спочатку пишеться лівий елемент, потім правий. Верхній, потім нижній. Горизонтальний, потім вертикальний. Внутрішній, потім зовнішній. Середина, потім те, що з боків.
Зверніть увагу
При наборі головним завжди беріть найбільш великий елемент. Чи не розривайте одну рису ієрогліфа, що не з'єднуйте те, що може бути написано порізно, і не перетинайте те, що можна поєднати.
Корисна порада
24 найбільш часто зустрічаються ієрогліфа можна ввести одним натисканням на відповідні кнопки клавіатури.