Як змінити реєстр Windows XP. редагувати реєстр чим.

Є користувачі, яким не вистачає можливостей стандартних налаштувань операційної системи Windows XP. Між тим, є спосіб розширити можливості настройки цієї ОС шляхом редагування системного реєстру . Це дозволить дуже тонко налаштувати параметри операційної системи виходячи з ваших потреб, додавати або видаляти різні функції і параметри, змінювати інтерфейс Windows XP.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows XP, доступ в інтернет, довідник Климова та Чеботарьова.
Інструкція
1
Для того, щоб почати редагувати реєстр, потрібно запустити спеціальне програмне забезпечення. Натисніть лівою клавішею мишки в панелі задач послідовно «Пуск» - «Всі програми» і пройдіть у вкладку «Стандартні». У стандартних програмах виберіть вкладку «Командний рядок» і введіть в ній Regedit, після чого натисніть клавішу Enter.
2
Відкриється вікно. Уважно його вивчіть. Вікно поділено на дві половини. У лівій його частині розташовуються стандартні розділи реєстру (папки), кожен з яких має свої функції. Щоб дізнатися, для чого служить кожен розділ системного реєстру, у верхній частині вікна виберіть вкладку «Довідка».
3
Якщо ви натиснете по знаку «+» поруч з розділом реєстру, то відкриєте додаткові підрозділи. Якщо ж ви натиснете по одному з підрозділів, в іншій частині вікна з'являться різні написи, які і є параметрами реєстру. Для редагування реєстру ви будете міняти саме ці дані.
4
Щоб почати редагувати реєстр, виберіть спочатку розділ реєстру, потім підрозділ. Після цього в правому вікні виберіть параметр реєстру, який хочете відредагувати, і двічі клацніть по ньому правою кнопкою мишки.
5
Тепер виникає питання. Як саме змінювати реєстр, що потрібно видаляти і які саме символи потрібно вводити? Дізнатися повну інформацію про параметри реєстру, позначеннях символів можна в документації до операційної системи. Якщо у вас немає документації, скачайте з інтернету довідник Климова та Чеботарьова. В ньому є детальна інструкція по кожному параметру реєстру. Вам просто потрібно буде знайти в довіднику потрібний вам параметр і прочитати інструкції щодо його зміни. До того ж ви зможете уникнути помилок, оскільки неправильне редагування реєстру може порушити роботу операційної системи.
Реєстр Windows - складна структура, в якій занесена основна інформація про встановлені додатках, і, звичайно ж, основних процесах системи. Відповідно і фіксація всіх змін, дій користувача, втручання різних програмних додатків в працездатність системи і так далі.
Інструкція
1
Починати правку реєстру потрібно з входу в нього за допомогою наступної комбінації. Натискаємо пуск, потім кликнемо «виконати». Там набираємо команду regedit і тиснемо OK. Реєстр Windows у вашому розпорядженні.
2
Проте слід врахувати відразу, що це дуже складна ієрархічна структура-каталог. Якщо ви недостатньо впевнені, що саме хочете там правити, або робите це по не зовсім компетентною рекомендації, краще не робіть цього. Щоб уникнути катастрофічних для системи наслідків.
3
Більше слушну спосіб правки реєстру Windows - спеціальні додатки. Найбільш підходяща програма для цих цілей, безкоштовна програма Auslogics Registry Cleaner. Утиліта автоматично підчищає непотрібні і невикористовувані записи реєстру. Скачувати необхідно тільки з офіційних джерел. Як, наприклад сайт розробника Auslogics: http://www.auslogics.com/ru/software/registry-cleaner/