Як поміняти звукову доріжку у фільму. Як у програвачі windows поміняти озвучку.

Деякі dvd або mpeg фільми мають декілька звукових доріжок. Як правило, це оригінальна озвучка і кілька варіантів дубляжу. І якщо після запуску фільму ви раптом чуєте іноземну мову, не треба панікувати: просто у вас обрана не та звукова дорожка.Способ перемкнути аудіо доріжку залежить від того, який відеопрогравач ви використовуєте .
Інструкція
1
Windows Media PlayerЕтот програвач відео є найпоширенішим, оскільки встановлюється разом з Windows за замовчуванням. Для того, щоб переключити звукову доріжку в цьому програвачі, наведіть курсор на екран програвача та натисніть на праву кнопкою миші, далі в меню виберіть пункт Відтворення, потім - Вибрати мову воспроізведенія.Еслі у вас встановлений інший програвач, про те, як вибрати звукову доріжку, читайте нижче.
2
Media Player ClassicВ верхньому меню програвача виберіть пункт Відтворення - Аудіо.
3
Light Allow PlayerЩелкніте правою кнопкою миші по екрану, в меню виберіть Звук - Переключити звукову доріжку.
4
KMPlayerЩелкніте правою кнопкою миші по екрану, в меню виберіть Аудіо - Вибір потоку. Також для перемикання звукової доріжки можна використовувати поєднання клавіш CTRL + X.
5
VLC Media PlayerВ верхньому меню виберіть пункт Аудіо - Аудіо доріжка.
6
WinampЩелкніте правою кнопкою миші по екрану, виберіть в меню пункт Аудіо доріжка.
7
BSPlayerЩелкніте правою кнопкою миші по екрану, в меню виберіть Аудіо - Аудіо потоки.
Корисна порада
На коробці DVD-диска в обов'язковому порядку вказується кількість і найменування звукових дорожек.Еслі вибрати звукову доріжку не виходить, можливо, проблема полягає в DVD-диску.
Всі ми великі експериментатори. Здавалося б, все є, а ми хочемо зробити щось по-своєму, щоб подивитися, що з цього вийде. Якщо вам захотілося підключити аудіофайл до якого-небудь фільму або кліпу, не варто думати, що це доступно тільки професіоналам. Наша покрокова інструкція розповість вам, як можна змінити будь-яку звукову доріжку самостійно.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть собі на комп'ютер програвач Media Player Classic Home Cinema, якщо у вас ще немає цього програвача.
2
Вкладіть однойменний аудіофайл (* .mp3; * .wav; * .aac та ін.) В каталок з відеофайлом (* .avi; * .mov; * .mpg та ін.). Якщо у вас немає однойменного аудіофайлу, то потрібно його створити. Звук повинен називатися у вас так само, як і відео. Скопіюйте два цих файлу в одну і ту ж папку. Навіть досить загального початку, продовження в назві файлів може бути і різним. Наприклад: movie.avimovie rus дубляж.dts
3
Відкрийте ваш відеофайл в MPC. Клацніть правою кнопкою миші по вільному полю в розпочатому віконечку. У який з'явився англомовному списку виберіть пункт «Audio». Коли ви виберете аудіо, у вас з'являться дві звукові доріжки. Одна доріжка оригінальна, той звук, який звучить на відеозаписі. А друга доріжка з зовнішнього файлу. Виберіть ту доріжку , яка вам потрібна, і насолоджуйтеся отриманим результатом.
4
Є ще один спосіб, який можна використовувати в тому випадку, якщо ви не стали перейменовувати доріжки. Виберіть у меню «File» - «Open File». У вас відкриється вікно з двома звуковими доріжками. Перший рядок буде для відео, а друга для аудіо. У другому рядку ви повинні вказати потрібну вам звукову доріжку . Під час перегляду вам потрібно буде поміняти доріжки місцями. Для цього зайдіть в меню «Play» - «Audio» і поміняйте доріжки місцями.
5
Для того щоб переглянути DVD Video з зовнішньої доріжкою, зробіть теж саме, як якщо б ви не перейменовували доріжку . Відкрийте DVD через меню «Open File».
6
Якщо ви використовуєте замість Media Player Classic Home Cinema якийсь інший програвач, наприклад, Media Player Classic, тоді необхідно зробити наступні дії. Відкрийте настройки «ffdshow audio decoder». Щоб це зробити, клікніть двічі по синьому кубику з написом «FFa». Потім приберіть галочку з «enable», він знаходиться у вкладці «stream switch». Доріжки між собою можна буде перемикати клавішею «А» за замовчуванням або «ffdshow».