Як відкрити гру у форматі mdf.

Ні для кого не секрет, що в інтернеті можна знайти безліч ігор. Багато з них представлені в форматі віртуальних дисків з розширеннями iso, nrg або mdf/mds. Для того, що б їх відкрити існують різні програми. Деякі з них потрібно купувати, а деякі можна скачати з мережі безкоштовно.
Інструкція
1
Однією з таких безкоштовних програм є улюблена багатьма Daemon Tools. Вона розуміє всі формати віртуальних дисків, проста у використанні і не забирає багато ресурсів у комп'ютера. Крім цього вона може створювати образи дисків, а так само записувати їх на диск.
2
Для того, що б її встановити, перейдіть по посиланню http://www.disc-tools.com/download/daemon, натисніть на Download. Після того, як програма скачав, запустіть її і встановіть, слідуючи інструкціям. Комп'ютер після установки доведеться перезавантажити.
3
Після перезавантаження у вас в системі з'явиться віртуальний DVD-ROM, в який можна вставляти образи дисків. Працювати з ними можна так само, як і зі звичайними дисками. Для того, що б вставити (монтувати) диск, натисніть лівою кнопкою на круглий значок з блискавкою в треї. Виберете єдину активну рядок з буквою диска і знайдіть файл з грою. Якщо у вас образ у відмінному від mds/mdf/mdx форматі, то в розділі «типи файлів» виберете потрібний. Тепер вам залишилося тільки встановити гру, як це робиться зі звичайного диска. Для того, що б размонтировать образ, потрібно натиснути лівою кнопкою на значок Deamon Tools і вибрати «Розмонтувати все приводи». Без цього ви не зможете видалити образ з жорсткого диска.
4
Альтернативою Daemon Tools могла б стати програма Alcohol 120%. Вона вміє робити теж саме, але у неї є істотний мінус - за її використання потрібно заплатити. Ознайомитися з нею можна на офіційному сайті компанії http://www.alcohol-soft.com/