Як відкрити приховані папки та файли.

Функція приховування оберігає файли і папки від зайвих очей, а також захищає їх від випадкового видалення. У разі, якщо дані файли і папки необхідно відредагувати, скопіювати або видалити, їх можна відкрити. Робиться це в такий спосіб.
Інструкція
1
Відкрийте меню "Пуск" і зайдіть в "Панель управління" Windows. Клікніть двічі на значку "Властивості папки". У діалоговому вікні зайдіть у вкладку під назвою "Вид", в якому здійснюється управління відображенням папок. У списку знайдіть рядок "Приховані файли і папки" і поставте під нею галочку навпроти команди "Показувати приховані файли і папки". Після цього натисніть кнопку "Застосувати" і закрийте діалогове вікно натисканням кнопки "ОК". Тепер приховані файли і папки будуть відображатися в Windows, проте виглядати вони будуть напівпрозорими. Для того, щоб відкрити їх повністю, необхідно змінити деякі атрибути цих файлів.
2
Натисніть правою кнопкою миші на прихований файл або папку, атрибути якого необхідно змінити. У контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У діалоговому вікні властивостей в розділі "Атрибути" приберіть галочку навпроти слова "Прихований". Тепер даний файл є відкритим і загальнодоступним. Якщо дана дія було пророблено з папкою, то система запропонує також змінити атрибути вкладених в папку файлів, так як при прихованні папки файли можуть ховатися разом з нею (а можуть і залишатися відкритими). Виберіть необхідну дію відносно файлів папки.
3
Відкрити приховані елементи також можна за допомогою файлових менеджерів, працюючих під Windows, зокрема Total Commander. Для того, щоб переглядати приховані файли і папки достатньо натиснути кнопку "Приховані елементи" в верхньому тулбаре програми.
Корисна порада
Вікно налаштувань властивостей папки також можна відкрити в обхід "Панелі управління". Для цього відкрийте будь-яку директорію за допомогою Провідника Windows, зайдіть в пункт "Сервіс" вгорі вікна і в списку, виберіть рядок "Властивості папки". Відкриється діалогове вікно, аналогічне тому, що запускається з "Панелі управління".