Як відкрити пошкоджений диск.

подряпати CD/DVD диск , і привід відмовляється його читати. До болю знайома ситуація, чи не так? Не поспішайте викидати диск, якщо тільки вам абсолютно не потрібна міститься в ньому інформація. Врятувати дані можливо.
Вам знадобиться
  • зубна паста, утиліта Nero Drive Speed, утиліта AnyReader
Інструкція
1
Для початку спробуйте почистити диск зубною пастою, злегка намочивши його водою. Для чищення використовуйте хустинку або марлю. Руху проробляйте повільно і обов'язково від центру до краю по радіусу диска, і назад. Змийте зубну пасту, насухо протріть диск і спробуйте відкрити його на комп'ютері.
2
Тепер понизьте швидкість читання даних з диска дисководом. Якщо ви користуєтеся відомим пакетом програм Nero, то в його дистрибутив, як правило, включена утиліта, яка називається Nero Drive Speed. Або ж скачайте в інтернеті і встановіть програму на зразок CDslow. Важлива і потрібна вам частина інтерфейсу таких програм інтуїтивно зрозуміла.
3
Встановіть на комп'ютер програму для відновлення даних з пошкоджених носіїв. Одними з таких програм є BadCopy Pro і AnyReader. І так, зупинимося на AnyReader - встановіть її на свій ПК.
4
Запустіть програму. Перед вами відкриється вікно майстра, який допоможе вам виконати необхідні дії відповідно до вашим випадком пошкоджень даних. Вам потрібно відновити дані з лазерного диска, а тому на першому кроці вибираємо пункт 2 - «Копіювання інформації з пошкоджених CD/DVD/Blu-ray/HDDVD/Audio CD/Audio DVD».
5
Оберіть у дереві файлів ті, які ви хочете відновити з пошкодженого диска, відзначте їх галочками, після чого натисніть на кнопку «Далі».
6
На 3-му кроці виберіть папку для збереження файлів на комп'ютері, встановіть галочку «Зберігати структуру папок» для того, щоб забезпечити порядок файлів в їх шуканому розташуванні відносно один одного. У списку профілів налаштувань копіювання виберіть рекомендований (Якісне відновлення інформації).
7
На 4-му кроці програма буде копіювати вибрані вами файли. Зачекайте до завершення процесу. І крок 5 - завершення копіювання.