Як підключити вбудовану веб-камеру на ноутбуці. включити камеру в ноутбуці samsung.

Підключити вбудовану веб-камеру на ноутбуці так само нескладно, як підключити звичайну веб-камеру до звичайного стаціонарного комп'ютера. Отже, підключаємо веб-камеру на ноутбуці.
Інструкція
1
Дістаньте інсталяційний диск, який був у вас в комплекті з ноутбуком, встановіть з цього диска драйвер для веб-камери. У якихось випадках він може встановлюватися окремо, а якихось - в загальному пакеті необхідних драйверів для відповідної моделі ноутбука. Якщо ж у вас немає такого диска, то пошукайте і скачайте драйвер в мережі інтернет. Для цього введіть в адресному рядку браузера адресу будь-якої пошукової системи і впишіть в поле вводу запит, що містить фразу: завантажити драйвер (і вкажіть повну модель вашого ноутбука).
2
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на пункті «Панель управління» - відкриється вікно панелі управління. Перемкніть спосіб відображення інструментів на класичний вид, знайдіть у списку рядок «Установка устаткування» і клацніть по ньому подвійним клацанням лівою кнопкою мишки.
3
Перед вами вікно вітання майстра установки устаткування, натисніть на «Далі» в нижній частині цього вікна. Система виконає пошук нового устаткування, підключеного до вашого ноутбука, а також запитає вас про те, приєднано в даний момент пристрій до комп'ютера чи ні. Дайте відповідь «Так, пристрій вже підключено» і потім натисніть на «Далі».
4
Отже, ви бачите список пристроїв (драйверів і контролерів), наявних у вашому ноутбуці. Прокрутіть даний список вниз до кінця, остання рядок буде наступною: «Додавання нового пристрою». Виберіть цей пункт і натисніть на «Далі».
5
Майстер задасть вам питання, зробити автоматичне або ручну установку драйвера. Так як оригінального диска з драйверами у вас ще немає, а сам драйвер розташований в одному з каталогів на локальному диску, виберіть ручну установку.
6
У списку виберіть «Звукові, відео та ігрові пристрої», після чого натисніть на «Далі». Тепер в лівій частині вікна виділіть пункт «Стандартні системні пристрої», а потім в правій - «Пристрої запису відео (без PnP)» та натисніть на «Установити з диска ...». У подальшому діалоговому вікні натисніть на «Обзор» і вкажіть системі місцеположення драйвера. Потім натисніть на «ОК» і на «Далі». Після того, як система виконає установку драйвера, закрийте вікно майстра натисканням «Готово».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R29dAL5LQY4