Як заборонити запис на флешку. замкнений читання флешки.

Витік інформації за допомогою знімних носіїв - одна із загроз безпеки. Щоб заборонити запис конфіденційної інформації на різні накопичувачі, можна скористатися засобами операційної системи або спеціалізованими програмами.
Інструкція
1
Варіант 1. Заборона записи і блокування накопичувачів засобами Windows.С допомогою деяких змін в реєстрі ви з легкістю забороніть копіювання будь-якої інформації на флешку. Можна зробити так, що Windows не бачитиме знімний диск вообще.Установка від запису: Пуск -> Виконати -> regeditЗайдіте до реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlStorageDevicePoliciesЕсли розділ StorageDevicePolicies відсутній, то створіть его.Затем подивіться параметр WriteProtect. Якщо його немає, то вам необхідно його створити (тип dword) .При значенні параметра WriteProtect: 1 - режим читання (readonly); 0 - режим запісі.Установіте потрібне значення і перевірте, все має работать.Запрет використання накопичувачів: Зайдіть до реєстру: HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesUSBSTORНайдите параметр Start.Установіте значення параметра Start: 4 - блокування USB накопичувачів; 3 - звичайний режим без блокування.
2
Варіант 2. Блокування USB портів за допомогою спеціальних программ.Данние програми не впливають на роботу таких пристроїв, як: миша, камера, принтер, колонки. Наприклад, можете скористатися програмою USB Port Locked. Вона дуже проста у використанні. Вона блокує usb порти. При спробі підключення, комп'ютер не відображатиме диск. При використанні програми, підключення та робота з накопичувачами буде невозможна.Также, можна використовувати програму ToolsPlus USB KEY. Вона блокує знімний диск, закриваючи його паролем. При спробі підключення знімного накопичувача, комп'ютер запросить пароль. Якщо користувач введе невірний код, то диск відключиться. Дана програма дуже зручна для використання в навчальних заведеніях.Прі допомоги програми USB LOCK AP 2.3 можна заблокувати не лише USB, але і CD-ROM.Доступ до таких програм захищайте паролем.