Як підкреслити фігуру. плаття з бічними вставками.

Зустріти жінку, повністю задоволену своєю фігурою, завдання з розряду важковирішуваних. Тим часом, достоїнства фігури можна знайти у кожної представниці прекрасної половини людства. Просто багато пані старанно не звертають на них уваги, зациклюючись на недоліках. А питання, як підкреслити фігуру , був і залишається у жінок найактуальнішим.
Інструкція
1
Як можна стати стрункішою вже сьогодні без дієт і тренувань? Модельєри і стилісти пропонують ряд прийомів, які здатні вигідно підкреслити ваш силует. По-перше, скажіть «ні» дуже об'ємною одязі. Вона не приховає проблемні зони фігури, а зробить вас повніше на кілька розмірів. Підбирати одяг на розмір-другий менше вашого теж не варто. Вона надмірно обтягне тіло і виявить складки навіть там, де їх немає. Також ніколи не прагніть купити сукню, як у вашої подруги. Якщо їй воно йде, то зовсім не означає, що піде і вам. Якщо дуже хочеться - поміряйте його і прийміть рішення.
2
Всі знають, що темні кольори в одязі стройнят фігуру, однак не варто захоплюватися чорним, можна вибрати темно-синій, темно-зелений, коричневий і т.д. Якщо фігура трохи тяжеловесна - вибирайте наряди з невеликим малюнком. Але найбільше стройнит одяг з вертикальними лініями. Наприклад, дуже добре виглядає сукня з бічними вставками більш темного, ніж сама сукня, кольору. Ніколи не заправляйте блузки, кофти і футболки в спідниці та брюки. Таким чином ви різко ділите фігуру навпіл, а це не зробить вас стрункіше. Уникайте воланів і широких оборок - вони також роблять фігуру масивніше.
3
Що гарантовано вигідно підкреслить вашу фігуру? Глибоке V-подібне декольте подовжить і вигідно покаже вашу шию, зробить верхню частину тіла витонченіше. Блузки корсетного покрою не тільки роблять талію витонченіше, але і піднімають груди. Розрізи з боків спідниці, сукні або штанів роблять фігуру легкої та летючою.
4
струнку фігуру дуже добре підкреслити за допомогою широкого пояса, надягнутого на стегна. А на талії такий пояс зробить його носительку ще витонченіше. Також підкреслюють стрункість довгі ланцюжки, намиста і сережки. Великі, помітні прикраси візуально вкорочують і збільшують фігуру. Велика сумка здатна зробити вас витонченіше, однак цей спосіб не підходить невисоким дівчатам.
5
Не забувайте про правильному підборі взуття та аксесуарів. Вони повинні поєднуватися і з вашим одягом і між собою. Туфлі на підборах роблять ноги стрункішими. Балетки показано носити тільки дуже юним і струнким панночкам. Важка взуття зробить вас масивною, а вашу ходу - великовагової. Чобітки з еластичними халявами можуть зробити стрункішою практично будь ніжки і носити їх можна з різними за стилем і довжині спідницями.
6
Щоб відчувати себе впевненіше - видаліть з гардеробу речі, які вам не йдуть, і купіть нові, що додають стрункості. Але навіть сама відповідна для вас і якісна одяг не буде підкреслювати фігуру, якщо ви не стежите за поставою. Тримайте спину прямо - тільки тоді наряди будуть виглядати бездоганно.