Як змінитися зовні і внутрішньо. Як змінитися зовні з чого почати.

Скільки разів кожна людина планував починати нове життя, змінюватися зовні і перетворювати свій внутрішній світ. Але проходить день, другий і знову все стає на круги своя. Так в чому ж причина, невже дійсно неможливо змінити себе, свою зовнішність і внутрішній настрій на ставлення до життя? Можна!
Інструкція
1
Самое першорядне, що необхідно зробити при спробі змінити себе зовні і внутрішньо - це усвідомити, що ж дійсно ви хочете від життя. Уявити себе таким, яким ви могли б стати. Як би подивитися на себе з боку. Якщо майбутнє здалося гідним, значить треба його втілювати в реальність.
2
Для початку необхідно скласти план свого розвитку на найближчі років десять - п'ятнадцять. Вписати туди самі глобальні зміни, які ви плануєте здійснити зі своїм життям. Розставити пріоритети і сміливо йти до них.
3
Але щоб дорога до мрії не була занадто звивистій, її можна розбити на якісь певні віхи. Припустимо, через два роки ви плануєте закінчити інститут, в наступні три знайти гідну роботу і просунутися по кар'єрних сходах, через п'ять обзавестися сім'єю і т.д. Тепер це вже реальні кроки, які необхідно конкретно виконувати у визначені терміни. Все розставлено по місцях. І мрія, з далекої і невловимої стала перетворюватися на реальність, до якої вас приведе чіткий графік.
4
Встановивши собі такі плани, ви помітите, що стали перетворюватися внутрішньо. Ваші погляди на життя стають більш прагматичними, ви конкретно знаєте чого хочете. З'являється впевненість у завтрашньому дні, ви уявляєте куди ви рухаєтеся і що будете робити через рік.
5
А з внутрішніми змінами настануть і зовнішні. Ви станете впевненіше в собі, від цього ваша хода, рухи стануть більш вольовими, голова підніметься вище, погляд стане відкритим. Розвиваючи в собі почуття товариськості, ви будете дружелюбнее і терпиміше, відноситься до оточуючих. У вас з'являться нові друзі, нові захоплення. Світ зміниться для вас, ви відчуєте смак життя.
6
Виникне бажання змінити імідж, змінитися повністю. Ви зрозумієте, що можете керувати своїм життям. Чи не будете більше плакатися від того, що у вас щось не виходить або чогось немає. Ви будете боротися, добиватися і крок за кроком рухатися вперед.
7
Найголовніше, що ви повинні зрозуміти, це те, що якщо ви хочете змінитися зовні і внутрішньо, то ви можете це зробити. Треба тільки уявити реальну мету і зробити до неї перший крок. І йти.
Зверніть увагу
Як змінитися в кращу сторону. У всіх нас глибоко засіло відчуття, що ми повинні надходити і думати саме так, як ми чинимо і думаємо. Нехай хтось інший змінюється, нехай «вони» змінюються, а я почекаю. Для того, щоб змінити будь-кого іншого, ви повинні перш за все змінитися самі.
Корисна порада
Як себе змінити? Як змінитися? Як себе змінити? Ми постійно робимо вибір, хоча, в більшості випадках, робимо це несвідомо, не віддаючи собі в цьому звіту, - і те, що ми собою представляємо на сьогоднішній день, є кінцевий результат наших попередніх виборів протягом всього нашого життя.
Час від часу людині властиво бажати що-небудь змінити у власній зовнішності. Але трапляється, що зважаючи певних подій мінятися хочеться кардинально. У такому випадку не допоможе проста зміна зачіски - переробляти доведеться цілий комплекс речей.
Вам знадобиться
  • -одяг;
  • -парікмахерская;
  • косметичний засіб.
Інструкція
1
Для початку визначіться, наскільки сильно ви бажаєте змінитися, і налаштуйтеся внутрішньо на подібні зміни. Адже зміна іміджу несе і певну внутрішню перебудову.
2
Почніть з власного гардеробу - можливо, настав час повністю розпрощатися з цими речами? Визначте свій нинішній стиль і поміняйте його, «розвернувшись» на всі 180 градусів. Так, якщо ви були прихильником класики і жіночності, то купіть кілька речей в стилі унісекс. А якщо в гардеробі переважають джинси, то терміново придбайте набір жіночних спідниць. Зверніть увагу і на кольори. Домінує чорний? Купуйте виключно одяг «веселих» забарвлень. А якщо мінятися виразно хочеться, але кошти не особливо дозволяють розвернутися, можливо, варто повернутися до старих, забутим речам. Як правило, серед таких зустрічаються дуже оригінальні екземлярів.
3
Обов'язково сходіть в перукарню. Дамі з довгим волоссям кардинально змінитися дуже легко: достатньо лише зробити коротку стрижку. Тим, у кого зачіска занадто коротка, можна порадити пограти з квітами і пофарбувати волосся в незвичайний відтінок. Є й більш екстремальний варіант - зробити «коротку» стрижку під «нуль». Однак це спосіб годиться для стовідсоткових екстремалів. Жінки з прямим волоссям можуть зробити хімічну завивку, а дами з кучериками, навпаки, випрямити волосся.
4
Змінити спосіб допоможе і новий макіяж. Однак це той випадок, де самостійно можна і переборщити. Тому обов'язково підіть на консультацію до професіонала. Він підкаже варіанти, про які ви навіть не здогадуєтесь.
5
Зміни в зовнішності - це далеко не повний список. Загальне враження про людину формується у інших людей в процесі спілкування. Щоб змінитися повністю, необхідний ще і значний багаж знань, якими ви будете дивувати всіх знайомих і друзів.