Як налаштувати wi-fi в iPhone.

WiFi забезпечує бездротовий доступ до інтернет і дозволяє переглядати з високою швидкістю потрібні сторінки. За допомогою iPhone також можна скористатися WiFi, причому пристрій забезпечує максимальний функціонал при роботі з інтернет. Апарат добре знаходить все бездротові мережі і успішно здійснює до них підключення.
Інструкція
1
Натисніть іконку "Налаштування" і виберіть пункт «WiFi». Переконайтеся, що повзунок, розташований праворуч, включений.
2
Виберіть одну з доступних мереж, до якої потрібно підключитися.
3
Під сплив вікні введіть пароль, якщо підключення йде до захищеної мережі. Його слід вводити з урахуванням регістра. У списку всі захищені мережі відображаються із позначкою замка.
4
Якщо пристрій успішно підключилося, то висвітиться відповідне підтвердження. При успішному з'єднанні зліва від назви мережі відображається галочка. Вона говорить про те, що підключення встановлено саме до цієї мережі.
5
Чим більше близько значка інтернету ділень, тим з'єднання здійснюється краще. Щоб поліпшити зв'язок, бажано якомога ближче переміститися до джерела WiFi.
6
У налаштуваннях телефону також присутня можливість автоматичного з'єднання. Якщо опція включена, то апарат самостійно вибиратиме доступну мережу і підключати себе до неї. Ця функція відключається в пункті налаштувань WiFi.
7
Також пристрій автоматично запам'ятовує параметри точки доступу, до якої було здійснено підключення. Тому, при завантаженні відповідного списку знайшовши цю точку, телефон автоматично до неї підключиться. Щоб відключити цю функцію досить вибрати збережену мережі і натиснути на червону стрілку праворуч від її назви, після чого вибрати пункт «Видалити».
8
Якщо йде автоматичне підключення до мережі, але інтернет не працює, потрібно видалити цю точку доступу і перезавантажити телефон, після чого можна підключитися заново. Якщо мережу знову не функціонує, то слід зв'язатися з провайдером з'єднання і дізнатися причину неполадок.
Корисна порада
Якщо телефон погано працює із захищеним з'єднанням, то перед паролем можна спробувати вставити знак долара (наприклад, якщо пароль виглядає як «1234», то в пункті потрібно буде ввести «$ 1234»). Це допоможе вирішити проблему.