Як організувати вечір зустрічей випускників. статті в газетах про зустріч випускників.

Щорічні вечора зустрічі з випускниками стали традиційними в нашій країні. І кожен раз хочеться зробити це свято цікавим, незабутнім. Це справа завжди клопітка і відповідальна. Адже так хочеться, щоб гості сказали: «Спасибі! Не забудемо це свято ніколи! »
Інструкція
1
Підберіть назву. Воно може бути традиційне - «Вечір шкільних друзів». А може залежно від форми і оригінального задуму мати назву «Зустріч поколінь», «Зустріч шкільних сімей», «Всі роботи хороші, вибирай на смак», «От ми й зустрілися», «Одного разу 20 років потому», «Під знаком Зодіаку ».Продумайте форму заходу. Це можуть бути подорожі в часі і просторі, на поїзді, теплоході, літаку; телеміст, телепередача («Поле чудес», «Що? Де? Коли?», «Пусть говорят»), вікторини між поколіннями, зустрічі у вітальні, театралізована вистава.
2
Дайте оголошення. Якщо є необхідність і можливість, використовуйте шкільний сайт в інтернеті, місцеву газету.Прігласіте людей, які вам необхідні за сценарієм. Ймовірно, вам доведеться їх переконати в необхідності участі у заході. Запрошення зробіть самостійно, проявивши фантазію і кмітливість.
3
Складіть сценарій. Він повинен бути цікавим, насиченим, веселим, але не дуже довгим. Увага великої аудиторії складно утримати, тому 1,5 години - найоптимальніший варіант. Готових рецептів написання сценарію немає і бути не може, але основні складові виділити можна: - Відкриття. Вітання гостей. - Основна частина. Інтерв'ю, діалоги, номери художньої самодіяльності, ігри, сценки, інтермедії. - Закриття.
4
Приблизні питання для інтерв'ю з випускниками старшого покоління: - Уявіть, що до вас в цех прийшло молоде поповнення. Яким би ви його хотіли бачити? - Існує думка, що як тільки людина починає усвідомлювати себе в світі, так і починає мріяти про свою майбутню професію. А ким і з яких років мріяли стати ви? - «О часи! Про звичаї! », - Вигукував Цицерон. Час змінює і вдачі і мрії. Хлопчаки далеких тридцятих мріяли стати Корчагіна і Чапаєва. Через десятиліття - льотчиками і космонавтами. Як ви думаєте, ким мріють бути молоді сьогодні? Це нормально? - Народна мудрість говорить: «Якщо ти побудував будинок, посадив дерево і виростив сина, життя прожив недарма». Життя ще далеко не прожите. Попереду стільки звершень. Але в чому ви вже відбулися?
5
Приблизні питання для хлопців останнього випуску: - Півроку самостійного життя. Чи відчули ви в собі вітер змін? Що нового відкрили в житті, в людях, в собі? - Студентське життя - це не лише лекції, заліки, іспити. А що ще? - У мисливців байки про по-від такому ведмедя, у рибалок - про по-від такої рибині. А у студентів які байки?
6
Барвисто оформите актовий зал. Для цього використовуйте повітряні кулі, плакати покупні і виготовлені хлопцями, стінгазети, присвячені випускним класам. Пріурочьте до цього заходу виставку дитячих виробів. Використовуйте фотографії випусків, якщо такі є.
7
Іноді трапляється, що необхідні сувеніри на пам'ять. Підготуйте їх заздалегідь. Простіше було б купити. Але звідки у школи гроші? Зробіть їх з хлопцями самостійно. З паперу, з тканини, з природних матеріалів, з солоного тіста. Можна використовувати можливості комп'ютерної техніки.
8
Заведіть Почесну книгу для гостей. Вона може бути одна для всіх зустрічей, а може до кожного свята бути окремою. Зробіть фотографії, вони стануть в нагоді вам для оформлення на наступний рік.
Корисна порада
Щоб ваш сценарій не розвалився на самому початку вечора, переконайтеся в тому, що запрошені прийшли. Якщо їх все-таки ні, до початку вечора замініть їх прішедшімі.Ведіте облік гостей. Для цього призначте чергових, бажано вчителів, які знають випускників.
Якщо у вас виникла ідея зібрати всіх випускників вашої школи або класу, згадати минуле і поспілкуватися, то заздалегідь продумайте, як цікавіше буде провести цей захід. Важливо, звичайно, в цей день знову зануритися в атмосферу шкільного життя, зустрітися з учителями та подякувати їм за те виховання і освіту, що дозволило вам стати успішними.
Інструкція
1
Обов'язково почніть планувати зустріч випускників заздалегідь, так як у багатьох можуть бути заплановані важливі справи на найближчий час, а деяким, які проживають в іншому місті, необхідно час, щоб прибути до місця зустрічі.
2
Визначтеся, якнайшвидше оповістити всіх випускників про намічений заході. Виберіть групу активістів, які відповідатимуть за це. Ви можете обдзвонити деяких з них, скориставшись старої записником, а можете вдатися до допомоги різних сайтів. Можливо, варто звернутися за допомогою до школи. Зараз майже кожен навчальний заклад має свій сайт, яким варто також скористатися. Зрештою, відправте запрошення за адресами, наявними у вас і в навчальному закладі.
3
Обговоріть місце зустрічі. Якщо ви хочете знову зануритися в атмосферу шкільних буднів, то зверніться з проханням до адміністрації школи. А якщо плануєте зібратися в іншому місці, то необхідно завчасно орендувати приміщення на певну кількість людей.
4
Якщо хочеться згадати похідну шкільне життя, то заздалегідь подбайте про місце, де буде розбитий табір, про наметах і способах доставки людей до даного місця зустрічі. Ви можете виконувати пісні під гітару біля вогнища і згадувати кумедні і незвичайні історії зі шкільного життя.
5
Якщо ж ви прийняли рішення організувати зустріч в школі, запросіть ваших вчителів. Їм, звичайно ж, буде приємно побачити вас, дізнатися про ваше життя, успіхи, згадати, якими нетямущими ви були колись. Ви зможете разом розглядати шкільні фотографії і розпитувати один одного про подальше (після закінчення школи) життєвому шляху.
6
Підготуйте відеофільм або презентацію, включивши туди відеосюжети або шкільні фотографії. Також можна заздалегідь записати ваше відеозвернення з словами щирої вдячності вашим учителям. Заздалегідь підготуйте в подарунок кілька таких дисків для них.
7
Говорите в цей день теплі і добрі слова один одному, те, що ви не зважилися б сказати, будучи дітьми. Щира і приємна атмосфера дозволить вам провести цей вечір зустрічі випускників незабутньо.