Як зробити собі треш-зачіску з короткими волоссям. Як зробити прічоску з помошью гелю для пацана з коротким волоссям.

Треш-зачіски увійшли в моду різних субкультур ще в середині минулого століття. Панки, металісти, рокери любили виділятися з натовпу. На зміну їм прийшли готи, емо та інші шанувальники альтернативної музики з загадковим світоглядом. Але іноді, на Хеллоуін або костюмоване свято, треш-зачіска може прикрасити і голову людини з традиційними поглядами на стиль.
Інструкція
1
Основне правило при створенні треш-зачіски - не дотримуватися правил. Уявіть собі образ в цілому і починайте творити. Для цього знадобляться різнокольорові спреї, лак для волосся, гель для укладання.
2
Перше, що можна зробити на коротких волоссі - панковский ірокез. Але не простий, а різнокольоровий. Начешіте волосся від чола до потилиці так, щоб вони стояли вертикально. Домогтися цього ефекту можна рясно окропивши пасма лаком. Потім візьміть кольорові спреї для волосся. Підберіть їх так, щоб один або два відтінки спрея поєднувалися з квітами в одязі. Намалюйте на ірокез різнокольорові смужки, поздовжні або поперечні. Або зробіть барвистими тільки кінчики волосся. Можна покрити ірокез одним тоном, а пасма над вухами прикрасити різними кольорами.
3
Наступна треш-зачіска - "їжачок". За допомогою гребінця і лаку для волосся по всій голові зробіть "голки". Для цього беріть невеликі пасма волосся і начесиваете їх так, щоб вони стояли перпендикулярно голові. Чим більше буде голок, тим трешову буде укладка. Можна також скористатися яскравими кольоровими спреями, підібраними в тон деталям одягу.
4
Треш-зачіска, яка підійде не занадто коротким, трохи отращенним волоссю. Створювати її потрібно заздалегідь, за кілька годин до події. Вологі локони накручуються на дрібні бігуді. Щоб завитки добре трималися, кожне пасмо обприскуйте лаком. Волосся повинні висохнути на папільйотках. Щоб зрозуміти, сформувалися кучерики чи ні, розкрутіть один локон. Якщо завитки міцні - знімайте бігуді. Розчісувати волосся не треба! Просто збийте зачіску пальцями і сформуйте силует за допомогою гелю.
5
Треш-зачіска підійде ідеально, якщо потрібно здивувати оточуючих. А ось робити її, збираючись на роботу в офіс, не варто. Керівництво може бути не в курсі останніх модних тенденцій, і навряд чи схвалить ваш стиль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UopmNXM51J8
Треш-зачіски вже давно є модним напрямом. Треш - це непоганий спосіб вираження прагнення до самореалізації, неординарного характеру і своєї яскравої особистості. Основне покликання таких зачісок - це зоровий обман, створення ефекту штучних, нарощених волосся. Колірна гамма при цьому досить-таки різноманітна, від пастельних кольорів до яскравих або ж кислотних відтінків. Але забувайте про те, що кольори повинні поєднуватися між собою.
Інструкція
1
Існують основні елементи треш-зачіски. По-перше, це завжди буйство кольору! В даному випадку не існує абсолютно ніяких кордонів. Забарвлення можна проводити як по всій довжині волосся, так і на окремих пасмах. Особливою популярністю користуються забарвлені в яскравий колір кінчики волосся. Говорячи про колір, не варто обмежувати свою палітру веселкою, це може бути тигровий колір або інша тваринна тема. По-друге, невід'ємною частиною такої зачіски є чубчик. Чубчик може бути абсолютно будь: рваною, косою, прямой.В-третє, в основі будь-якої треш-зачіски лежить стрижка «Каскад». Іншими словами, повинен створюватися ефект нарощених волосся. Найчастіше це досягається за допомогою прямих довгих прядок, що контрастують з пишною шапкою волосся.
2
Тепер, коли ви ознайомлені з основними правилами можна сміливо йти в магазин за фарбою. Довгі фарбоване волосся краще вимийте шампунем для об'єму і підсушіть феном. При сушінні волосся голову краще опустіть вниз, щоб посилити дію даного шампуню. Тепер зробіть необхідний проділ, зберіть самі верхні прядки в хвіст, а знаходяться під ними волосся начешіть зверху вниз. При цьому кожну прядку необхідно закріпити лаком, щоб зачіска довше трималася. Потім розпустіть незадіяний хвостик і модна треш-зачіска готова!
3
Якщо у вас коротке волосся, підхід незначно змінюється. Після підсушування волосся, необхідно використовувати всі можливі засоби, що сприяють фіксації зачіски. Це можуть бути пінки, муси, гелі і т.д. Потім починається творчий процес: направте прядки в різні боки, розподіліть їх за кольорами, підійміть прямо вгору або укладіть під певним кутом. Завдяки застосованим раніше засобам, волосся буде максимально слухняними і гнучкими. Отриманий результат краще закріпити лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U7PU9pJ82-s