Як заготовлювати дрова.

Заготівля дров - справа, на перший погляд, нехитра. Але, якщо придивитися до процесу пильно, можна побачити масу тонкощів. Сухість дров - головна вимога до них. Вологі дрова не тільки гірше горять і дають менше спека - їх тепло нерівномірно, а піч або камін швидко покриються зсередини сажею. Тому потрібно дотримуватися правил, які дозволять заготовити оптимальні за розміром, формою і сухості дрова.
Інструкція
1
Для початку слід розрахувати обсяг дров, який знадобиться на зиму. Правильний розрахунок допоможе не махати сокирою до напівсмерті, і в той же час не сидіти до кінця зими в холоді, економлячи кожне полінце. Загальне правило таке: дерев'яний будинок із звичайною російською піччю споживає за зиму з середньою температурою -15 градусів 1 кубометр дров на 10 квадратних метрів опалювальної площі. Тобто, на будинок площею 100 квадратних метрів потрібно 10 кубометрів дров. Це приблизно два навантажених автомобіля марки ЗІЛ. Якщо зима передбачається холодна, то, відповідно, і дров знадобиться більше. І завжди пам'ятайте про запас: принаймні, один кубометр слід додавати до цифри, що вийшла після всіх розрахунків.
2
Коли обсяг зрозумілий, настав час зайнятися оформленням документів на майбутні дрова. Просто піти в ліс і спиляти дерева можна, але незаконно: за цей встановлена відповідальність. Слід відправитися в лісництво і написати заяву на відпустку необхідної кількості деревини. Лісничий на спеціально виділеній ділянці (ділянці) зробить відвід під необхідну кількість дров. При цьому із заявником оформляється договір купівлі-продажу. Після оплати видається спеціальний квиток. Тільки маючи такий квиток в кишені, можна вирушати на відведену ділянку і починати рубку.
3
Валити дерева - непросте, а для новачків ще й небезпечна справа. Зазвичай, першу зарубку роблять з того боку, куди планується впустити дерево. Вона повинна нагадувати вийнятий клинчик і доходити приблизно до третини окружності стовбура. Потім на протилежній стороні робиться ще одна зарубка - глибша і кількома сантиметрами вище. Коли розмір другої зарубки буде критичним, дерево стане хилитися в напрямку першої зарубки. Від валяються дерева, в якому б напрямку воно не падало, слід відбігти подалі.
4
З повалених дерев потрібно обрубати всі гілки і сучки. Потім дерево пиляється на цурки - бревнишкі довжиною від 40 до 50 сантиметрів. Для того щоб розмір дотримувався весь час, використовують спеціальне лекало - паличку, яка прикладається до стовбура, отмеряя чергову цурку.
5
напилення чурки потрібно розколоти на поліна. Для цього використовуються спеціальний масивний сокиру (колун) і колода. Колоду краще вибрати потужніший, щоб вона сама не постраждала в процесі розколювання. Колка дров - азартне і захоплююче заняття. Правда, потрібно спочатку набратися трохи досвіду, інакше високий ризик нанести собі травму. Чурка встановлюється на колоду і по ньому наноситься удар колуном. Якщо чурка не розщепиться з першого удару, а колун засів посередині, його перевертають і вибивають про ту саму колоду.
6
Тонкі чурочкі розколюють на так звані "четверики", більш товсті - на "шестерик" і "восьмерики". Як правило, чурки розколюються "променями", так що кожне поліно в поперечному перерізі є хіба клинчик.
7
Зазвичай після колки посеред двору утворюється гора полін. Не слід поспішати акуратно складати їх: якщо залишити цей купу на кілька днів, він просохне набагато краще. Чим довше сохнуть дрова, тим краще. Якщо на вулиці очікується погана погода, над дровами споруджують навіс, під яким їх можна сушити навіть під час дощу.
8
Остання процедура - скласти з дров стіс. Стіс повинна знаходитися в такому місці, звідки дрова буде зручно носити в будинок, адже бігати за ними належить по морозу. Зазвичай біля стіни лазні або сараю вбивають 4 кола, які повинні підтримувати майбутню стіс з боків. Між ними укладають цеглу, щоб дрова НЕ натягали води з грунту. Дрова в дровітні повинні добре обдуватися вітерцем, тому між рядами слід прокладати тріски або гілки. Зверху стіс накривають поліетиленом або руберойдом.
Корисна порада
При колке дров цурку слід розташовувати сучками вниз, так вона легше розколеться, а сокира не застрягне.