Як налаштувати в Опері закладки. Як налаштувати вигляд опери відео.

Зручний і функціональний браузер Оpera дозволяє настроювати необхідні закладки в будь-якому потрібному для вас порядку, використовуючи стандартні бічні панелі меню та експрес-панель.
Вам знадобиться
  • браузер Opera Version/11.50
Інструкція
1
Одна з останніх і найбільш зручних версій безкоштовного браузера Опера - 11.50, збірка 1074. Для початку необхідно налаштувати бічні панелі закладок. Натисніть на значок Opera у верхньому лівому кутку. Виберіть пункт «Панелі інструментів» - «Бічні панелі». Або натисніть клавішу «F4». Зліва збоку з'явилася бічна панель, розташування якої можна налаштовувати. Зверху вниз на панелі знаходяться кнопки: «Закладки» (у вигляді зірочки), «Нотатки», «Завантаження», «Історія» і в самому низу кнопка «Бічні панелі» (у вигляді знака плюс).
2
Натисніть на кнопку «Бічні панелі» і виберіть пункт «Налаштувати». Відкриється вікно меню «Оформлення», в якому ви можете налаштувати відображення необхідних бічних панелей і їх розташування.
3
Опера надає можливість налаштувати потрібний сайт у вигляді веб-панелі. Для цього у вікні меню «Оформлення», зверніть увагу на пункт «Opera може показувати закладку як бічну панель». Натисніть на кнопку «Додати веб-панель». Відкриється вікно «Властивості закладки». В полі «Адреса» впишіть повну адресу потрібного сайту, в полі «Папка» вкажіть папку в Избранном, де буде знаходитися посилання на цей сайт.
4
Оберіть, де буде відображатися кнопка сайту - поставте галочки в пунктах «Відображати на панелі закладок», «Відображати у бічній панелі». Натисніть «Ок», тепер в бічній панелі з'явився значок вашого сайту. Якщо необхідність у такій панелі відпадає, натисніть правою клавішею миші на значку сайту і виберіть - «Прибрати панель».
5
Для налаштування основного списку закладок натисніть на значок у вигляді зірочки на бічній панелі. За умовчанням в закладках знаходяться папка посилань Opera і кошик. Над списком папок знаходяться дві кнопки, «Додати» (у вигляді знака плюс) і «Вид» (у вигляді гайкового ключа).
6
Натисніть на кнопку «Вид», для того щоб налаштувати вигляд панелі закладок. Пропонується розташувати папки у вигляді дерева, роздільно папки і їх вміст або зробити окремі папки.
7
Закладки можна сортувати вручну, це досить зручна функція для розташування посилань у будь-якому зручному порядку, папку можна просто перетягувати лівою кнопкою миші. Також можна розташувати посилання за датою - часу створення або відвідування, за назвою, тобто просто в алфавітному порядку.
8
Також в опері передбачена зручна функція Експрес-панелі. Для того щоб відкривати самі затребувані сайти з цієї панелі створіть нову вкладку, натисніть на одній з дев'яти осередків, де написано «Клацніть, щоб заповнити».
9
У вікні буде запропоновано декілька варіантів заповнення, включаючи часто відвідувані сайти і відкриті в даний час сторінки. Можна вибрати веб-адресу зі списку наданих, або ввести свій. Також можна перетягнути адресу з закладок за допомогою лівої кнопки миші, з панелі або будь-якого іншого джерела, де відображається веб-адресу.