Як лікувати артроз тазостегнового суглоба.

Артроз називають дистрофічні зміни суглобового хряща і розростання кісткової тканини. Розвивається в основному через зношування хряща. Прискорює розвиток хвороби спадковий фактор, фізичні перевантаження, травми, артрити та ін. При цьому хрящ розтріскується, харчування його порушується, змінюється склад внутрішньосуглобової рідини. Організм, захищаючись від неприємної дії, зашпаровує тріщинки остеофитами (солями кальцію), що робить зв'язки нееластичними, а кісткова тканина перетворюється в шипи-шпори.
Вам знадобиться
  • - плоди каштана;
  • - корінь живокосту;
  • - зелені волоські горіхи;
  • - авіаційний гас;
  • - прополіс ;
  • - соняшникова олія.
Інструкція
1
При артрозі добре допомагає настоянка каштанів. Візьміть свіжі плоди каштана, очистіть їх від оболонки, розріжте на 4 частини, укладіть в банку до плічок і залийте горілкою або спиртом 56% до верху банки. Закрийте банку щільно і поставте в темне місце на 21 день. Намочивши бавовняну серветку в настоянці, прикладайте до хворого місця і робіть фіксуючу пов'язку. Процедуру краще робити на ніч. Курс лікування - 2-3 тижні.
2
Одночасно приймайте настоянку живокосту. Візьміть 50 грамів коренів живокосту, залийте їх півлітра горілки і настоюйте в темному місці 3 тижні. Потім процідіть і приймайте по 1 столовій ложці вранці натщесерце. Схема прийому: 10 днів пити, 10 днів - перерва, 10 днів пити - 10 днів перерва, 10 днів пити. Повторити лікування, в разі необхідності, не раніше ніж через три місяці.
3
Здавна настойку волоських горіх використовували як антимікробну, противоспалительное, очищаючу кров засіб. Для лікування артрозу тазостегнових суглобів приготуйте наступний склад. Візьміть 10 зелених волоських горіхів, подріб їх на м'ясорубці і складіть в літрову банку. Потім візьміть 60 грамів прополісу, заморозьте, і, подрібнивши на тертці, також складіть в банку. Потім залийте всі 3 склянками очищеного авіаційного гасу. Поставте банку на 2 тижні в темне місце, потім поставте банку на світло і настоюйте ще 24 дня. Потім профільтруйте настоянку через марлю. Наносите компрес з настойкою на хворе місце, попередньо змастивши його рослинним маслом, щоб не було опіку, на 1-3 години, в залежності від реакції організму. Курс лікування - 1 місяць.
Зверніть увагу
На пізній стадії хвороби може допомогти тільки ендопротезування кульшових суглобів.
Корисна порада
Недотримання здорового способу життя, тривале порушення обміну речовин, надлишки сечової кислоти і накопичення її солей лежать в основі артрозу тазостегнових суглобів. На ранній стадії хвороби ефективні немедикаментозні методи лікування: фітотерапія, корекція харчування і ваги, рухова активність, причому лікувальна фізкультура повинна стояти на першому місці лікування артрозу. Протипоказаний біг, гра в футбол, хокей. Корисне плавання і велосипед, виконання ізометричних вправ, масаж.