Як дати дитині енциклопедичні знання.

Яка мама не мріє виростити розумного, здорового, розвиненого в усіх відношеннях дитини? А є мами, які не просто мріють про це, вони це роблять. Для цього з самого раннього віку вони займаються з дітьми за спеціальними розвиваючим методикам.
Вам знадобиться
  • книги,
  • знання розвиваючих методик,
  • дитячі енциклопедії,
  • спільні з малюком походи в бібліотеку
Інструкція
1
Ознайомтеся з методикою Гленна Домана. Ця методика якраз розроблена для батьків, які прагнуть розвинути у своєї дитини ерудицію та інтелектуальні здібності. Сама методика досить проста, а результати її значні. Зробіть якомога більшу кількість карток з картинками. Картинки повинні ставитися до різних областей знань - тварини, рослини, явища природи, професії, предмети побуту, відомі особистості та т.д.
2
Відберіть 10 карток відносяться до одного розділу. Наприклад, до квітів. Показуйте картку дитині і вимовляєте назва квітки, зображеного на картинці. Потім перемішуйте картки, показуйте знову і тепер вже просите дитини давати назви зображенням. Якщо дитина забуває якусь назву, нагадуйте йому. Потім ускладнюйте завдання та показуйте картки з різних розділів. Якщо займатися відповідально, кожен день, то можна досягти вражаючих результатів. Тільки важливо почати заняття якомога раніше. Тому що чим молодша дитина, тим легше вона засвоює нові знання.
3
Доповніть заняття з методики Домана розвиваючими іграми. Особливий упор слід зробити на ігри, що розвивають пам'ять. Т.к. ерудованість розвивається, в тому числі завдяки хорошій пам'яті. Можете використовувати онлайн ігри, що розвивають пам'ять дитини. Знайти їх можна на спеціальних сайтах, присвячених дитячому розвитку. Також можна використовувати «домашні» варіанти ігор. Наприклад, пограйте з малюком у відому гру «Що лежало на столі?» Розкладіть на столі кілька невеликих предметів. Дайте дитині три хвилини, щоб він гарненько розглянув їх і постарався запам'ятати. Потім накрийте предмети тканиною. Попросіть дитину перерахувати предмети, які знаходяться під тканью.Уберіте тканину і перевірте, які з предметів він назвав, а які пропустив. Грайте, поки дитина не перерахує всі предмети. Потім міняйте набір предметів і починайте гру спочатку.
Зверніть увагу
Чи не завантажуйте дитини не дуже інформацією. Вибирайте для вивчення область знань, яка йому цікава. Також враховуйте вік і стать дитини.
Корисна порада
Читайте разом з малюком більше книг. Наприклад, енциклопедії. Сьогодні в книжкових магазинах їх скільки завгодно. Багато енциклопедії навіть видаються зі звуковим супроводом. Попросіть продавця в книжковому магазині порадити вам найцікавіші видання.