Як змінити привітання на комп'ютері. вітають на компьюітере.

У багатьох користувачів операційної системи Windows виникає питання про зміну екрану вітання при завантаженні. Зробити це досить просто, операція не забере у вас і десяти хвилин.
Інструкція
1
Є кілька способів заміни вітання на Windows Xp. Найпростіший з них - довірити заміну написи програмі. Для заміни вітання можна використовувати LogonStudio, TuneUp Utilities або Resource Hacker. Найкраще для цього підійде Resource Hacker, скачати її можна звідси http://www.angusj.com/resourcehacker/reshack.zip Встановлюємо програму і запускаємо файл ResHacker.exe
2
Відкрийте папку Windows, знайдіть там каталог system32 і відкрийте його.У папці знайдіть файл logonui.exe, він відповідає за інтерфейс операційної системи при вході. Зліва у вікні програми відкриється каталог, перейдіть нижче, знайдіть папку 1049 і відкрийте її.
3
У вікні праворуч з'являться значення в лапках, будь-які з них підлягають змінам. Вам потрібно змінити рядок " Привітання ". Вписуйте в лапки те, що хочете бачити на екрані привітання при включенні комп'ютера. У цьому ж вікні можна змінити інші написи, наприклад, написи "Введіть пароль", "Вимкнути комп'ютер" або "Підказка про пароль". Також можна збільшити або зменшити розмір шрифту або сам шрифт.
4
Після внесених змін натисніть кнопку Compile Script, яка знаходиться вгорі вікна, натисніть кнопку "Зберегти як", задайте ім'я logonui.exe і виберіть місце збереження, наприклад, на робочий стіл. Далі відкрийте папку Windows, в ній знайдіть каталог system32. Скопіюйте звідти файл logonui.exе в окреме місце. Це робиться для того, щоб зберегти оригінал зміненого вами файлу. Потім, в разі чого, ви зможете повернути всі зроблені зміни. Також заміні файлів може перешкодити Windows File Protection, який захищає системні файли від прямого редагування.
5
Скопіюйте з робочого столу отриманий за допомогою програми файл logonui.exe в два каталогу. Спочатку в папку dllcache, яка знаходиться в папці system32, потім безпосередньо в папку system32. Відразу після заміни з'явиться повідомлення від Windows File Protection з пропозицією відновити системні файли, обидва рази дайте відповідь відмовою. Перезавантажте комп'ютер і з задоволенням дивіться на внесення зміни.
Корисна порада
Для того, щоб повернути все назад, замініть змінені файли стандартним, і екран вітання прийме свій первісний вигляд.
Ви напевно знаєте, що при запуску будь-якої операційної системи з'являється екран вітання. У більшості користувачів даний екран є стандартною заставкою, встановленою виробником тієї чи іншої операційної системи. При бажанні ви можете його поміняти і встановити свій власний унікальний екран вітання. Давайте розглянемо цю процедуру по кроках на прикладі операційної системи Windows XP.
Вам знадобиться
  • Restorator, ResHacker
Інструкція
1
Відкрийте папку Windows, а в ній папку System32 (стандарний шлях зазвичай виглядає наступним чином: C: \ Windows \ System32). Потім знайдіть в цій папці файл logonui.exe і скопіюйте його в myui.exe, який знаходиться там же. Це потрібно для того, щоб ми створили копію оригінального файлу і не зробили нічого, чого б могла заперечити система.
2
Далі відкрийте програму для редагування ресурсів Restorator (http://www.bome.com/Restorator/), а з її допомогою - файл myui.exe. Ви побачите ресурси, які доступні вам для редагування. Це можуть бути картинки, що використовуються в екрані привітання, колір фону, напис, положення об'єктів, і так далее.Заменіте підходящими підготовленими зображеннями і фонами оригінальні зображення в екрані привітання. У параметрах настройки квітів замініть стандартні кольори на бажані. Це можна зробити навпроти кожної написи екрану вітання.
3
Ви так само можете змінити напис "Привітання" або на власний текст, або на власний малюнок. Щоб змінити стандартну напис "Привітання", зверніться до ресурсу "String Table". На самому початку даного ресурсу є такий рядок: 7, "Привітання" Це і є та напис, який зазвичай відображається в середині екрана. Для редагування безпосередньо написи використовуйте спеціальну програму ResHacker (http://www.angusj.com/resourcehacker/), оскільки редагування її в Restorator може викликати помилку при подальшій завантаженні екрану пріветствія.Чтоби прибрати текст "Привітання", а замість нього встановити потрібну вам картинку, відкрийте ресурс UIFILE => 1000 і видаліть вміст рядків 911 і 912. Замініть віддалене вміст на наступний код: 999 - це ім'я ресурсу картинки. Попередньо додайте даний ресурс до групи "Bitmap" з ім'ям 999 і призначте йому потрібну вам картінку.399 - ширина рісунка120 - висота малюнка
4
Після того, як ви зробили з екраном вітання все, що хотіли і змінили його у відповідності зі своїми побажаннями, настав час встановити його в систему, щоб вона згодом використовувала його кожного разу при включеніі.Откройте реєстр (Пуск, Виконати , команда regedit). У вікні знайдіть розділ HKEY_LOCAL_MACHINE, всередині цього розділу відкрийте SOFTWARE, потім Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon. Знайдіть пункт UIHost і замініть його значення на наш файл myui.exe.На цьому процес установки екрану вітання завершений. Можете закривати вікно реєстру і завершити сеанс комп'ютера, щоб перевірити, вступили зміни в силу.