Як навчитися дизайну нігтів. Як навчиться дизайну нігтів малюнки відео.

Дизайн нігтів , нейл-дизайн - дуже популярне сьогодні напрямок. Кожна жінка хоче бути красивою. І це один з методів стати цікавіше, виділиться з натовпу. Сучасне обладнання та матеріали дозволяють зобразити на нігтях майже все що завгодно. Можна робити дизайн під одяг, макіяж або улюблену сумочку.
Інструкція
1
Перед початком нанесення малюнка необхідно обробити нігті, зробити косметичний манікюр. У процесі надайте необхідну форму майбутнього полотну, щоб він максимально влаштовував ваші запити. На погано оброблених нігтях гарний дизайн виглядати не буде. Приділіть цього моменту велике значення.
2
Для нанесення малюнка потрібні спеціальні матеріали. Сьогодні в магазинах представлена велика кількість різних покриттів для нігтів, є спеціальні пристосування для прикраси. Підберіть необхідні речі заздалегідь, щоб у процесі можна було їх використовувати.
3
Маючи потрібні матеріали, виберіть колірну гамму, в якій буде ваш малюнок. Це може бути нейтральне або дуже яскраве полотно. Це залежить тільки від вашої фантазії. Заздалегідь визначте, на скільки помітним і яскравим буде ваш малюнок, під які речі буде підходити, з яким одягом буде поєднуватися.
4
Для нанесення малюнка використовуйте спеціальні засоби. Існує набір для даних маніпуляцій, що включає в себе пензлики різної товщини. Важливо не тільки його придбати, але і навчитися ним користуватися. Це вміння приходить з часом. Можливо, ви не відразу зможете зобразити хитромудрий малюнок, але з практикою це вміння обов'язково з'явиться.
5
Перед нанесенням малюнка приготуйте засоби для корекції. Нехай під рукою буде засіб для зняття лаку і ватяні палички, щоб прибрати виникають дефекти. Краще, коли вони будуть поруч, тоді всі зміни можна буде зробити швидко.
6
Будь-який малюнок наноситься на базове покриття. Виберіть його колір і нанесіть на всі нігті. Дайте висохнути. Тепер перед вами готовий полотно.
7
Використовуючи свою фантазію, починайте малювати. Намагайтеся створити однакові малюнки на кожному нігті. Або асиметричні, якщо так задумано. Починати практику краще з легких зображень. З досвідом художній рівень буде рости.
8
Обов'язково закінчите роботу нанесенням закріплює шару. Він дозволить зберегти ваш твір на протязі більшого часу.