Як розчинити таблетку фурациліну.

Фурацилин використовується для профілактики і лікування запальних процесів і гнійних захворювань. Для промивання ран, слизових і полоскання горла препарат застосовують зовнішньо. Але готове до вживання ліки можна знайти не в кожній аптеці, тому важливо вміти приготувати розчин з таблеток.
Вам знадобиться
  • - таблетки фурациліну;
  • - вода;
  • - спирт.
Інструкція
1
Фурацилин - це перевірений часом засіб, який активно бореться з мікробами і бактеріями. При місцевому застосуванні розчин відмінно загоює рани. Його перевагою є те, що він не дратує запалені тканини, а тому процес одужання проходить безболісно.
2
Для лікування різних захворювань потрібно різний вид розчину. Фурацилин може бути розчинений у воді, фізіологічному розчині і в етиловому 70% спирті. Водний розчин фурациліну і розчин, приготовлений на фізрозчин, може використовуватися для полоскання порожнини рота і горла, промивання очей, змочування пов'язок. Спиртовий розчин застосовується при фурункульозі, а також для лікування гнійних отитів, що протікають в хронічній формі.
3
Для приготування водного розчину візьміть 100 мл кип'яченої або дистильованої води і одну таблетку фурациліну. Воду необхідно попередньо розігріти до температури 40 градусів. Фурацилин розчиняється в воді дуже повільно, тому приготування розчину доведеться чекати не менше 12 годин. Періодично помішуйте воду, цю прискорить розчинення таблетки.
4
Якщо розчин фурациліну необхідний у терміновому порядку, подрібніть таблетку до порошкоподібного стану і засипте її в теплу воду. Ретельно перемішуйте рідину до розчинення останнього кристала. Але щоб уникнути неприємностей, перед вживанням все ж процідіть розчин через марлю.
5
Технологія розчинення фурациліну в фізіологічному розчині нічим не відрізняється від приготування аналогічного ліки на воді. Пропорції і дії абсолютно ідентичні вищеописаним.
6
Для приготування спиртового розчину фурациліну додайте порошок фурациліну (три подрібнених таблетки) в 100 г спирту. Дайте лікам настоятися кілька годин, після чого використовуйте його за призначенням.