Як зробити акваріум своїми руками.

Акваріум в домі додає краси дизайну, а плаваючі в ньому рибки заспокоюють. Якщо ви вирішили поставити у себе вдома акваріум, але не хочете купувати стандартні моделі, можна зробити акваріум власними руками тієї форми, яка вам до смаку.
Вам знадобиться
  • - 4 скляні пластинки
  • - спеціальний точильний камінь
  • - леза для різання скла
  • - хороший обезжириватель
Інструкція
1
В даний час існує всього два способи при склеюванні акваріумів: стінки приклеюються на дно, і стінки розташовуються навколо нього. Найпопулярнішим і надійним є другий метод, саме за допомогою нього ми і будемо робити свій власний акваріум.Для початку вам потрібно обов'язково заточити кромки стекол в майстерні, щоб можна було уникнути порізів, а також для того, щоб навколо дна стінки зі скла щільно сходилися один з одним. Можна обробити скла і вдома, але це займе більше часу. Після закінчення обробки кінців скла ретельно його витираємо, і даємо просушитися 1-2 години, після чого дані скла ретельно знежирюємо за допомогою спирту або ацетону.
2
Потім беремо дно майбутнього акваріума і починаємо склеювати навколо нього стінки. Для цього видавлюємо спеціально приготовлений герметик, і рівномірної смужкою намазуємо його на торець нашого скла. Якщо ваша скляна стінка має товщину трохи більше 4 мм, то найзручніше наносити герметик за допомогою 20 кубового шприца. Це зможе забезпечити меншу товщину смужки, а також захистить вас від порізів, коли ви захочете зробити акваріум своїми руками більш великим.
3
Залишаєте клей висихати, причому намагайтеся прибрати його зі стінок акваріума, якщо він трохи виліз з однією з сторін. При з'єднанні наступних скляних сторін акваріума необхідно стежити, щоб не утворювалися скоси і проміжки між ними. При установці стекол вертикально потрібно сильно притиснути їх до дна, щоб герметик ґрунтовно приклеїв їх до основи акваріума.
4
Після виконаних операцій залишаємо наш акваріум сохнути на добу, після чого заливаємо туди воду, щоб перевірити повну герметичність конструкції. Потім, якщо всі перевірки на якість і міцність пройшли успішно, необхідно взяти ніж і обрізати надлишки клею зі скла на швах. Насправді, зробити акваріум своїми руками не так вже й складно. Головне закупити необхідні матеріали і робити все акуратно.