Як змінити значок жорсткого диска. програма поміняла значек диска, причина.

Значки дисків в ОС Windows не можна поміняти звичайним для інших типів іконок способом. Щоб зробити це часто використовують спеціальні програми, призначеними для зміни різних компонентів графічного інтерфейсу операційної системи. Однак і в самій ОС передбачений нескладний механізм, за допомогою якого можна поміняти іконки дисків.
Інструкція
1
Почніть з підготовки значка, яким операційна система повинна буде замінювати стандартну іконку диска . Його можна підібрати в мережі або намалювати самостійно, але в будь-якому випадку зображення має бути збережене у файлі формату ico. Якщо необхідна вам картинка має інше розширення, то скористайтеся конвертерами форматів. Це може бути резидентна програма, додатковий плагін до вашого графічного редактору або онлайн-сервіс - знайти такі в мережі не важко.
2
Відкрийте провідник Windows - клацніть двічі ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі. Якщо відображення цього ярлика відключено в налаштуваннях вашої операційної системи, то скористайтеся призначеним цієї операції поєднанням «гарячих клавіш» WIN + E (це російська літера У). А можна розкрити головне меню на кнопці «Пуск», клацнути пункт «Виконати», набрати команду explorer і натиснути клавішу Enter.
3
Знайдіть за допомогою провідника підготовлений файл із позначкою диска в форматі ico і скопіюйте його - виділіть і натисніть сполучення клавіш CTRL + C. Потім клацніть у лівій панелі провідника, який Вас диск і вставте скопійований файл в його кореневу директорію, тобто просто натисніть клавіші CTRL + V.
4
Розкрийте в меню провідника розділ «Файл», перейдіть в підрозділ «Створити» і виберіть пункт «Текстовий документ». Доступ до цього ж меню можна отримати і клацнувши правою кнопкою вільний простір у правій панелі провідника. У будь-якому випадку таким способом ви відкриєте текстовий редактор, який автоматично створить новий документ.
5
Надрукуйте дві строчки інструкцій: [autorun] icon = icon.icoВместо icon.ico використовуйте назва скопійованого в цю папку файлу із зображенням нового значка диска. Збережіть документ з назвою autorun.inf в кореневу папку диска - туди ж, де вже знаходиться файл значка.
6
Перезавантажте комп'ютер, і значок цього диска буде замінений новим. Таким же способом ви можете міняти ярлички для інших дисків, поміщаючи туди цю ж саму картинку або готуючи для кожного диска його персональний значок.