Як прибрати пляма від жуйки. чи можна з жирним плямою прибирати в морозилку.

Напевно багато хто з людей стикалися з такою актуальною проблемою, як виведення плями від жуйки з одягу. Існує кілька способів, які допоможуть вам знайти вихід з положення, уникнувши крайніх заходів у вигляді хімчистки або, не дай бог, сміттєпроводу.
Вам знадобиться
  • - морозильна камера,
  • - праска,
  • - паперова серветка,
  • - окріп.
Інструкція
1
Є один відмінний, а головне, діючий спосіб як прибрати жуйку разом з плямою з одягу, незалежно від матеріалу, з якого вона зроблена. Як не дивно, але нічого особливого при цьому робити не потрібно. Приказка «Все геніальне просто» працює в цьому випадку як швейцарський годинник. Все, що від вас вимагається зробити - це помістити одяг, на якій налипла жуйка в ... морозильну камеру на 2-3 години. З замороженої тканини вся жуйка разом з плямою зніметься руками. Елементарно, Ватсон! Справа в тому, що заморожена жуйка взагалі не липне, тому вона попросту відвалиться. До речі, якщо ви випадково є фахівцем по холодильним установкам, то спробуйте струмінь хладону (відмінний засіб).
2
Якщо у вас немає морозилки, спробуйте позбутися ненависного липкого плями за допомогою праски та паперової серветки. Цей спосіб допоможе вам остаточно прибрати пляма від жуйки з одягу. Обережно вручну приберіть залишки жуйки (те, що легко знімається). При цьому ні в якому разі не користуйтеся гострими предметами, які можуть пошкодити тканину. Через паперову серветку пропрасуйте проблемне місце гарячою праскою. Вимкніть функцію відпарювання, встановивши необхідний ступінь нагрівання, відповідну оброблюваної тканини, щоб не пропалити її. Через пару хвилин жуйка розм'якшиться і залишиться на серветці. Вам залишиться лише зачистити вологою щіточкою місце, де вона була.
3
Якщо вам не допомогли перші два способи, то третій допоможе напевно. Для того, щоб прибрати пляма від жувальної гумки, вам буде потрібно звичайний електричний чайник і ганчірочка. Прибравши попередньо залишки жуйки з одягу, намочіть це місце киплячою водою, а потім відтирати ганчірочкою. Висока температура змусить залишки жуйки згорнутися в катишки, які добре видаляються з одягу мокрою ганчіркою. Майте на увазі, що цей спосіб застосовується тільки до тих тканинам, які переносять високу температуру при пранні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=q3B2pQSLAGI
Зверніть увагу
Третій спосіб не підійде для речей з шовку або кашеміру.