Як лікувати гострий панкреатит. гострий біль у верхній частині шлунка проходить після прийому води.

Гостре запалення підшлункової залози, називається гострим панкреатитом . Найчастіше дане захворювання розвивається на тлі хронічного холециститу і каменів жовчного міхура, а також у тих, хто зловживає спиртними напоями.
Інструкція
1
Розвивається гострий панкреатит раптово, після переїдання і прийому алкоголю, найчастіше після свят. З'являється біль у верхній частині живота, що посилюється при кашлі або при глибокому вдиху. Характер болю оперізуючий. У хворого з'являється нудота і блювота, температура підвищується до 38 градусів. Якщо спостерігається тяжкий перебіг панкреатиту, то у хворого падає артеріальний тиск, серцебиття частішає, починає крутитися голова. При наявності таких ознак, потрібно негайно викликати лікаря. Гострий панкреатит може привести до серйозних наслідків і навіть до смерті.
2
Це захворювання може виникнути і під час вагітності. Причиною загострення може послужити жовчнокам'яна хвороба або прийом деяких лікарських препаратів, наприклад, фуросемід. Симптоми ті ж, що і в інших хворих.
3
Для підтвердження діагнозу пацієнтові проводять аналіз крові на біохімію, роблять УЗД та інші обстеження.
4
Найчастіше лікування буває консервативним, тобто прийом лікарських препаратів. Хворий повинен дотримуватися дієти. У перший тиждень хвороби підшлункової залозі потрібно «влаштувати» повний спокій. Хворий п'є тільки воду. Харчування хворого проводиться внутрішньовенно, поживними розчинами.
5
Невелика кількість рідкої їжі призначається на шостий день хвороби. За допомогою наркотичних і ненаркотичних препаратів виробляється знеболювання.
6
Внутрішньовенні вливання призначаються у великих кількостях, спеціальними розчинами, щоб зняти запалення підшлункової залози. Якщо у хворого блювання, призначаються протиблювотні препарати, при серцевій недостатності - серцеві препарати.
7
Для профілактики інфікування інших органів призначаються антибіотики. Якщо через тиждень стан хворого не поліпшується, йому потрібна операція з видалення відмерлих тканин желези.Острий панкреатит вважається серйозним захворюванням. Якщо не надати під час допомогу, то людина може померти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=r0JFAkyoXZ0