Як підняти рівень продажів. Як зарядити акумулятор скутера.

Менеджер по продажам - вельми поширена посаду. І, не дивлячись на те, що заробіток у них іноді буває зовсім не великий, на цих людях тримається благополуччя всієї фірми. Звичайно, будь-який керівник хоче отримувати якомога більше прибутку. Для цього необхідно підвищувати рівень продажів, тобто стимулювати співробітників відділу продажів.
Інструкція
1
Поповніть всіх менеджерів з продажу. Навіть якщо ви впевнені в компетентності того чи іншого працівника. Методи і способи активних продажів регулярно змінюються, тому проводити навчання необхідно регулярно. Надішліть співробітників на тренінги, семінари. Краще, якщо вони будуть з практичною частиною.
2
Контролюйте менеджерів з продажу. Встановіть на телефони прослушку. Так ви зможете дізнатися, чи збігаються кількість реальних дзвінків з дзвінками, зазначеними в звітах. Перевіряйте, як вони ведуть переговори і скільки часу проводять в пошуку клієнтів. Велика частина дня менеджерів з продажу повинна полягати в холодних дзвінках і зустрічах. Співробітники не повинні займатися сторонніми справами.
3
Змініть форму заробітної плати менеджерам з продажу. Зробіть її повністю на відсотках або з дуже невеликим окладом. Це змусить їх працювати більш активно. Значить, рівень продажів зросте.
4
Створіть свій сайт. Він повинен бути оригінальним і інформативним. Регулярно продвигайте його в пошукових системах. Активно розміщуйте рекламу скрізь, де це можна зробити безкоштовно. Існують дошки оголошень, форуми, соціальні мережі. Поширюйте інформацію по всіх напрямах.
5
Робіть регулярну розсилку на електронну пошту клієнтів. В тексті має бути не лише реклама. Додайте туди цікавої інформації, прогноз погоди або анекдоти. Тобто те, що може зацікавити майже будь-якої людини. Так ви нагадаєте про себе в ненав'язливій формі.
6
Влаштуйте невелику акцію - надайте товар (послугу) в ознайомлювальних цілях. Тобто на час. Так ви дозволите клієнтам оцінити ваш сервіс. Звичайно, надавати подібні подарунки необхідно лише потенційним покупцям, а не постійним.
7
Утримуйте постійних клієнтів. Організуйте для них нові послуги, подаруйте невеликі подарунки або надайте додаткову знижку. Пам'ятайте, що сарафанне радіо - найкраща реклама.
8
Проведіть кілька рекламних акцій. Вони не обов'язково повинні бути великими і дорогими. Краще, якщо вони пройдуть в місці, де збирається яка цікавить вас цільова аудиторія. Акції повинні бути оригінальними і запам'ятовуються. Не бійтеся експериментувати. Стандартні акції можуть принести куди менше користі.
Зверніть увагу
Більшість рекламних фірм пропонують стандартні способи для реклами товару. Спробуйте придумати акцію самостійно або зверніться в маленьку фірму. Можливо, це допоможе вам знайти щось нове і оригінальне.
Корисна порада
Піднімайте рівень продажів поліпшенням якості роботи, а не демпінгом.
Серйозні торгові компанії завжди дбають про підвищення рівня своїх продажів . Відповідно, всі елементи і нюанси свого бізнесу уважно відстежуються і оцінюються. Один з таких нюансів - підвищення кваліфікації ваших співробітників. А один з можливих способів це зробити - спеціальний тренінг.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно час і навчальна тренінгова компанія.
Інструкція
1
Визначте головну мету тренінгу. Розпишіть його завдання. В ході роботи ви вже виявили головні помилки і недоліки в роботі свого персоналу, його слабкі сторони. Під час тренінгу має сенс зробити особливий наголос саме на них.
2
Проведіть опитування своїх співробітників і з'ясуйте, що вони самі хотіли б вивчити, щоб краще розбиратися в своїй професії. Це дасть вам можливість скласти більш повну картину і виробити більш точний напрям навчання.
3
Продумайте систему оцінок. Важливо мати точне уявлення про те, як ви будете оцінювати результати тренінгу, загалом, і зокрема - для кожного учасника.
4
Визначтеся з тренінгової компанією. Скористайтеся рекомендаціями колег, можливо, вони порекомендують вам добре себе зарекомендувала компанію.
5
Попрацюйте з запрошеним тренером заздалегідь. Коуч повинен вивчити ваші побажання щодо підвищення рівня фахівців компанії. У його завдання увійде не тільки проведення стандартного тренінгу, але і внесення в нього специфічних елементів, властивих напрямку вашої діяльності.
6
Тренер надасть вам попередню програму навчання - вивчіть її. У разі необхідності внесіть в неї поправки. Не соромтеся задавати питання і наполягати на змінах загального графіка.
7
Поговоріть з тренером після тренінгу. Поцікавтеся його думкою щодо ваших співробітників, їх потенціалу особистісного росту. Попросіть його дати рекомендації щодо необхідності дельнейшего навчання.
8
Підведіть підсумки навчання. Звіртеся зі своїм списком цілей і завдань, який ви склали перед тренінгом. Оцініть, наскільки він опинився продуктивним і корисним для вашої компанії.
9
Проведіть опитування своїх співробітників. З'ясуйте, як вони оцінюють минулий тренінг, що він їм дав і чого в ньому не вистачило. Це допоможе вам скласти план наступного навчального заходу.
Зверніть увагу
Ефективність тренінгу краще оцінювати по головним критеріям вашого бізнесу, саме по тих позиціях, показники яких вам потрібно поліпшити.
Корисна порада
Намагайтеся, щоб проведення тренінгів стало постійною складовою в підвищенні кваліфікації персоналу вашої компанії. Це допоможе вам охопити всі сторони вашого бізнесу.