Як зробити клітку для кролика. Як спіймати кроликів якщо він втік.

Виготовлення клітини для кроликів в кожному випадку має свої особливості. Багато залежить від місця розташування клітини і від самих тварин. Існують загальні принципи будівництва, на основі яких можливе самостійно зробити клітку для кролика.
Вам знадобиться
  • Для виведення каркаса будуть потрібні бруски міцних порід деревини. В якості підлоги необхідно використовувати сітку з розмірами вічок 1,7 см - 2 см. Для вентиляції та доступу повітря на лицьову сторону клітини будуть потрібні пластикові або дерев'яні рейки до 3 см шириною.
Інструкція
1
Перед початком споруди необхідно визначити розміри майбутньої клітини. У випадку з породами великих тварин довжина клітини складе 1,5 метра з шириною 70 см і у висоту близько 50 см. Середнім кроликам достатньо буде клітки з розмірами 90х60х45 см.
2
Для будівництва клітини зажадають підготовлені заздалегідь матеріали. В якості стін клітки доцільно використовувати дошки або товсту фанеру. Весь матеріал необхідно ретельно обробити і зашкуріть.
3
Тепер необхідно зібрати клітку. Робота починається зі складання каркаса. На висоті 70 см збиваються бруски по місцях кутів клітини у вигляді ящика. Попередньо закріпивши чотири опори, службовці одночасно і бічними ребрами майбутньої клітини. Кріплення може бути як в грунті, так і в стіні примикає будови. Каркас збирається таким чином, щоб висота передній його частині становила 55 см, а задньої 35 см для скатної даху.
4
Необхідно обшити клітку, залишивши порожній дах і два отвори для дверей з країв лицьового боку клітини. Поділяючи клітку на гнездовое і кормове відділення, підлогу в кормовому зашивається дрібнопористої сіткою, а в гніздовому дошкою. Відділення розділяються перегородкою з вирізаним отвором для лазу. Перегородка кріпиться до стінок клітини.
5
Виготовляються двері для обох відділень і навішуються на петлі. Дах виготовляється аналогічно. Двері на весь розмір кріпиться до задньої стінки клітини. В даному випадку завданням є зробити клітку для кролика максимально зручною в експлуатації. Для зручності годування двері в кормовому відділенні можливо зробити з сітки з прикріпленою із зовнішнього боку годівниці у вигляді ящика. Клітина готова.
Для того щоб доповнити карнавальний костюм кролика ефектною деталлю, забезпечити впізнаваність персонажа, знадобиться надівається на голову або закриває обличчя маска. Змайструвати маску кролика можна своїми руками з підручних матеріалів, підключивши до творчого процесу дітей.
Вам знадобиться
  • - різнобарвна папір;
  • - картон;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - степлер;
  • - одноразовий посуд;
  • - фломастери або фарби.
Інструкція
1
Найбільш ефектно виглядає маска кролика, виготовлена на основі картонного каркаса. Для підготовки каркаса знадобиться одна смужка, що відповідає розміру окружності голови дитини, і дві смужки, рівні половині цієї довжини. Довга смужка з'єднується в кільце, до неї приклеюють хрест-навхрест дві короткі смужки, щоб вийшло своєрідна «шапочка». На «шапочку» -каркас накладають шар тонкої, попередньо зім'ятої білого паперу, надаючи майбутньої голові кролика округлу форму. По нижньому краю каркаса папір закріплюють за допомогою степлера або фіксують клеєм.
2
На маківці «шапочки» роблять невеликі прорізи, в які вставляють вирізані з паперу довгі вуха. Щоб вуха не виглядали плоскими, їх складають навпіл по вертикалі, після чого вставляють в прорізи згином назовні. З виворітного боку каркаса вуха закріплюють липкою стрічкою або за допомогою клею. По центру маски приклеюють деталі, що імітують щічки кролика, очі, ніс, язик. Поверхня щічок можна розмалювати чорними крапками і приклеїти тонкі смужки паперу, що зображують вуса.
3
Не менш просто зробити маску кролика з пластикових одноразових тарілок білого кольору. На одній з тарілок розмічають отвори для очей і носа дитини, акуратно прорізають їх маленькими ножицями, фломастером домальовують необхідні деталі: повіки, вії, вуса. З іншої тарілки вирізають два однакових півкола, що імітують вуха кролика. Обидві деталі прикріплюють до першої тарілці за допомогою степлера, рожевим фломастером зображують на вухах їх внутрішню поверхню. На бічних частинах маски закріплюють гумку або зав'язки.
4
Для того щоб зробити не пласку, а злегка опуклу маску кролика, знадобиться квадратний аркуш паперу. Для отримання лінії носа лист складають навпіл по вертикалі, для отримання лінії очей - навпіл по горизонталі. На горизонтальній лінії вирізують отвори для очей, і роблять шість надрізів на заготівлі: два з них - по верхньому краю маски над серединою очей, два - по бічних краях маски по центру очей, ще два - по центру нижнього краю маски, розміром, рівним ширині носа.
5
Верхні розрізи з'єднують і склеюють зразок виточок, що забезпечує лобі маски невелику опуклість. Нижні розрізи зводять у напрямку один до одного, відгинаючи утворився прямокутник всередину. Шов склеюють і маскують його вирізаним з рожевого паперу трикутником, що зображує ніс кролика. Бічні розрізи, що розійшлися в сторони при формуванні чола, закривають трикутними картонними вставками, в які протягують гумку. До верхньої частини заготовки приклеюють довгі вуха, маску доповнюють необхідними деталями за допомогою фломастера або аплікації.