Як лікувати остеосклероз. Остеосклероз лікування.

Остеосклероз являє собою патологічне ущільнення кісткових тканин, що формується внаслідок порушення кровопостачання в них, а також хронічних інфекцій або наявності пухлиноподібних розростань. Лікування остеосклероза призначається комплексне і тривале.
Інструкція
1
У першу чергу, зверніться до досвідченого ортопеда, який зможе встановити точний діагноз перебігу захворювання вже після отримання рентгенівського знімка. Необхідна професійна консультація лікаря-фахівця в цій галузі.
2
Зробіть необхідну для установки діагнозу рентгенографію за виданим ортопедом напрямку. Уражені остеосклерозом ділянки кісток добре проглядаються на рентгенограмі, маючи вигляд більш темний, у порівнянні з нормально функціонуючими кістковими тканинами. За зовнішнім виглядом кісткових тканин на проявленому знімку визначається діюча форма остеосклероза.
3
Заздалегідь настроюйтеся на те, що лікування буде затяжним, комплексним. Залежно від того, яка картина остеосклероза виявлена в ході проведеного обстеження - системний (остеопетроз, флюороз, остеодистрофія) або фізіологічний остеосклероз, призначається відповідне лікування.
4
Повною мірою приймайте призначене ортопедом комплексне лікування, представлене у вигляді складних процедур і прийому лікарських препаратів (симптоматичне лікування, ортопедичні процедури, прийом кальцитріолу).
5
Будьте готові до дорогого оперативному (хірургічного) втручанню з пересадки кісткового мозку в запущених, важких випадках розвитку захворювання. Крім того, можливе переливання крові при анеміях гемолитического характеру, а також прийом препаратів преднізолону, тріамсінолона, дексаметазону в еквівалентних дозах.
6
Проводьте своєчасну профілактику та лікування виникають під час перебігу остеосклероза ускладнень (анемічні зміни складу крові, різні деформації скелета і т.д.). Застосування терапії кортикостероїдами, еритропоетином, гамма-інтерфероном, а також системне спостереження у ортопеда для встановлення динаміки змін стану дозволяють поліпшити загальну картину самопочуття.