Як лікувати пітницю у дорослих. мазь від пітниці для дорослих.

Основною причиною пітниці, що виникає у дорослих, є гіпергідроз. При нормальному фізіологічному стані посилене потовиділення - захисна реакція людини на перегрівання, фізична або психологічне напруження. При порушенні рівноваги усередині організму проявляється пітниця зі стійким неприємним запахом і психологічним і фізичним дискомфортом.
Інструкція
1
Для короткочасного зменшення пітливості скористайтеся розчином формаліну, який можете купити в аптеці. Цим розчином протирайте зони підвищеної пітливості протягом всього дня через 2-3 години. При його відсутності купите спиртовий розчин 2% -ої саліцилової кислоти, що робить сильний антисептичну дію.
2
Щодня приймайте освіжаючі ванни, до води додавайте розчин перманганату калію (до світло-рожевого фарбування), квітки ромашки у вигляді настою, відвар трави череди трехлистной або трохи кукурудзяного крохмалю. Після водних процедур обов'язково припудріть ділянки шкіри, схильні до пітливості, порошком, що складається їх тальку та оксиду цинку.
3
Щоб зручніше було наносити порошок на шкіру, приготуйте з нього водну збовтувану суміш. Для підвищення стійкості суспензії додайте до розчину трохи крохмалю.
4
Щоб зменшити свербіж, нанесіть на шкіру мазь, що містить ментол, камфору і бетаметазон. Якщо після розчісування шкіри в ранки потрапила інфекція, то скористайтеся маззю, яка матиме у своєму складі додатково і антибактеріальну речовину, наприклад, гентаміцину сульфат.
5
Приймайте всередину препарати кальцію (глюконат кальцію або лактат кальцію) по 1 таблетці 3 рази на день, а також антигістамінні лікарські засоби, що зменшують зуб і роздратування шкіри (наприклад, димедрол, супрастин, тавегіл).
6
Уникайте носіння тісного і синтетичного одягу, замініть її на вільну бавовняну або лляну. Не використовуйте надмірно мило, оскільки воно сушить шкіру. А у відповідь на це потові залози посилено починають виробляти піт.
7
Якщо вище перелічені методи не надали ефекту, зверніться в косметичний салон, де використовується препарат ботокс (багаторазово розведений ботулотоксин). Він блокує нервові і м'язові волокна в місці введення препарату, що викликає тимчасове (до декількох місяців) оніміння потових залоз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k_8pH4nEYCg