Як лікувати гепатоз печінки. Як лікувати гепатоз в домашніх умовах.

Хронічне і при цьому досить небезпечне захворювання печінки - це гепатоз. Основні порушення при цьому стосуються клітин, з яких складається печінку, вони отримують недостатньо харчування - формується небажане явище: дистрофія.
Інструкція
1
Щоб вилікувати гепатоз, виконуйте такі рекомендації: Уточніть у себе наявність таких захворювань, як діабет, запалення підшлункової і т.д., так чи інакше пов'язаних з порушенням обміну речовин.
2
Проведіть діагностику можливих захворювань, сформулюйте свої скарги для встановлення картини захворювання.
3
Зробіть біопсію тканин печінки.
4
Перевірте, не збільшена Чи у вас печінка - якщо вона збільшена, можливо, що в стадії активізації знаходиться печінковий гепатоз.
5
Нудота, біль у боці і проблеми з травленням кажуть про можливе гепатозе або навіть його ускладненнях - інших більш небезпечних захворюваннях.
6
Встановіть, як давно болю спостерігаються і коли у вас трапляються загострення (зазвичай це прийом жирної їжі, вживання алкоголю і т.д.).
7
Дотримуйтеся дієти, яка виключає вживання в їжу соленостей, смажених продуктів, жирної їжі т.п. - Як під час холециститу.
8
Виключіть з їжі також кислі продукти, м'ясні бульйони і взагалі важку для печінки їжу.
9
Включіть в їжу такі продукти, як: варена тріска, гречана і вівсяна каша, сирні вироби. Вони здатні дуже добре впливати на клітинне харчування печінки. Краще приймати їжу трохи менше, але часто - раз 4-6 в день.
10
Повністю відмовтеся від прийому алкоголю - це може врятувати орган від швидкого руйнування і запобіжить в більшості випадків перетікання гепатоза в цироз печінки або виникнення різних ускладнень.
11
Приймайте такі ліки, як: «Карсил», «Легалон», «Ессенціале форте».
12
Використовуйте при лікуванні трави, які мають жовчогінні властивості, це настої з шипшини, безсмертника.
13
Уникайте впливу на печінку різних токсичних факторів. Краще харчуйтеся, лікуєте всі хронічні хвороби травних органів комплексно.
14
Якщо ви приймаєте гормони, слід подбати про стан печінки заздалегідь і провести курс прийому профілактичних препаратів для печінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oyqKm9GUlD0