Як визначити міцність матеріалу.

Міцність матеріалу залежить від його фізичних властивостей, а також геометричних розмірів. При випробуваннях враховуйте ці два чинники. Для вимірювання міцності дроту розрахуйте площа її поперечного перерізу і навантажуйте за допомогою динамометра до розриву. Потім силу, заміряну в момент розриву, поділіть на площу поперечного перерізу. Для вимірювання міцності на стиск дійте з силою на зразок до його руйнування, потім силу поділіть на площу її впливу. У техніці також використовуються спеціальні прилади.
Вам знадобиться
  • динамометр, лінійка, штангенциркуль, твердомір, штамп для вимірювання міцності.
Інструкція
1
Визначення міцності металевої проволокіІзмерьте діаметр дроту штангенциркулем, переведіть його в метри і знайдіть площа її поперечного перерізу. Для цього діаметр зведіть в квадрат, помножте на 3,14 і поділіть на 4. Закріпіть дріт на штативі і прикріпивши до нижнього кінця динамометр, тягніть до тих пір, поки вона не розірветься. Зафіксуйте значення сили в ньютонах в момент розриву. Для визначення міцності в паскалях значення сили поділіть на площу поперечного перерізу дроту. (P = F/S). Якщо немає динамометра, можна навантажувати дріт вантажами до розриву, а потім визначити їх масу і помножити її на 9,81. В результаті отримаємо значення сили, що призвела до розриву зразка.
2
Міцність довільного образцаДля визначення міцності довільній деталі покладіть її на міцну платформу (ковадло) і на її певну площу, Коротя попередньо вимірюється, впливайте силою. Для цього використовуйте спеціальний штамп. У такий штамп монтується динамометр. Після того як зразок руйнується, силу, при якій це сталося, поділіть на площу впливу на зразок. У тому випадку, якщо у зразка занадто складна форма, обладнайте кінчик штампа спеціальним пуансоном і впливайте ним на зразок до появи тріщини. Силу, при якій це сталося, поділіть на площу пуансона.
3
Визначення міцності твердоміром Притисніть датчик твердоміра до випробувального матеріалу і спустіть пружину. Він вдарить по ньому спеціальним штирем і по силі його впливу на поверхню матеріалу визначить його міцність.
Питання про те, як перевірити відносини на міцність , виникає в більшості випадків через страх перед завтрашнім днем, а також з причини невпевненості в собі і в своєму партнерові. Парам, де відносини будуються на взаємній довірі і розумінні, як правило, ніякі перевірки не потрібні. Та й ніхто не дасть на подібне питання чіткої відповіді, адже у кожної конкретної пари відносини розвиваються по-своєму. Зазвичай людина сама знає, наскільки міцні його відносини з партнером, навіть якщо боїться собі в цьому зізнатися.
Інструкція
1
Взаємна повага має важливе значення. Якщо його немає з боку одного з партнерів або з обох сторін, про міцність відносин говорити не доводиться.
2
Наявність великої кількості спільних знайомих, спільних інтересів і будь-яких інших спільних точок дотику, підвищує ймовірність того, що відносини триватимуть і далі.
3
Людина насилу розлучається зі своїми усталеними звичками, і з людьми, з якими він провів багато часу і до яких звик. Ступінь прихильності теж може зіграти не останню роль.
4
Психологи визначили, що міцніше відносини в тих парах, де партнери при розмові вживають схожі фрази, однаково вибудовують пропозиції, вживають приблизно рівну кількість спілок, прийменників і так далі. Значить, стиль мовлення теж впливає на міцність відносин.
5
Також на міцність відносин може вплинути і світогляд партнерів. Вони можуть по-різному реагувати на певні ситуації, також у них цілком можуть виникати розбіжності з певних питань. Але співіснувати спокійно і довго партнери будуть тільки в тому випадку, коли думки з приводу значущих речей у них збігаються.
6
Більше шансів у тих пар, які розвиваються паралельно. Коли ж один партнер зростає духовно чи інтелектуально, а другий залишається на колишньому рівні, стає вище і ризик того, що скоро відносини підійдуть до свого логічного завершення.
7
Втрата сексуального бажання з боку одного з партнерів теж може служити сигналом близької завершення відносин. Скільки б не говорилося про душу, секс має не менше значення, особливо для молодих пар.
8
Терпимість до недоліків партнера теж стоїть не на останньому місці. Відносини міцні тоді, коли звички партнера не викликають роздратування і не змушують червоніти перед іншими людьми.