Як видалити подряпини з кузова автомобіля. видалення подряпин на кузові автомобіля своїми руками.

Кожен власник автомобіля трепетно відноситься до зовнішнього вигляду своєї машини. Будь-яка маленька подряпина може надовго зіпсувати йому настрій. При локальному пошкодженні кузова не зневіряйтеся, адже дрібні подряпини на кузові ви можете усунути своїми руками. Озбройтеся нової губкою, махрової серветкою, серветкою з мікрофібри і абразивним засобом для видалення подряпин.
Інструкція
1
Почніть з того, що ідеально вимийте автомобіль, використовуючи мильну піну. Особливу увагу приділіть ушкодженому кузову. Навіть якщо ви вважаєте, що транспортний засіб знаходиться в чистому стані, майте на увазі: дрібні частинки пилу можуть негативно впливати на автомобільну фарбу.
2
Тепер дайте автомобілю час висохнути, потім насухо витріть серветкою ваш кузов. Увага! Не видаляйте подряпину з мокрою поверхні автомобіля. Залишки вологи або мильної піни можуть значно послабити дію засобу, призначеного для видалення подряпин.
3
Тільки після того, як машина абсолютно висохла, можете приступити до видалення подряпин на її кузові. Попередньо випробуйте спеціальне абразивний засіб на непомітній ділянці автомобіля. Потім обережно нанесіть його на губку-аплікатор і втирайте в подряпину кузова, поки повністю не покриється подряпинами.
4
Принцип дії промислового засобу полягає в тому, що абразивний матеріал видаляє подряпину, знімаючи тонкий шар лаку, від чого дефект стає непомітним.
5
Зачекайте, поки засіб підсохне, приберіть надлишки м'якою махрової серветкою. Якщо ефект недостатній, то повторіть процедуру, тільки використовуйте нову серветку. Через пару годин ваш автомобіль матиме оновлений вигляд, а подряпину потрібно буде шукати.
6
Вибирайте абразивний засіб для видалення подряпин перевіреного бренду. Перед початком роботи закрийте абсолютно все протяги. Проводите роботи в оптимальному температурному режимі від +5 до +25.
7
Існує інший спосіб видалення подряпин. Вам знадобиться кисть, чиста ганчірка, розчинник для фарби і мелкодісперсная шліфувальна паста. Очистіть ділянку з подряпиною від полірування та пилу. Протріть місце подряпини розчинником для фарби, потім нанесіть на нього мелкодисперсную шліфувальну пасту.
8
Промийте ділянку водою, а тепер висушіть його будівельним феном. Нанесіть фарбу на подряпину так, щоб заповнити пошкодження на однаковий рівень з поверхнею автомобіля. Фарба буде довго сохнути, а коли висохне, ви вирівняйте ділянку з подряпиною спеціальною фарбою. Відполіруйте закрашене місце, після чого нанесіть шар лаку для блиску.