Як залучити хорошу роботу.

Вирішити завдання можна за аналогією з залученням хорошого товару. Для вдалої покупки потрібно відправитися в хороший магазин з адекватною сумою грошей. Так само для залучення гарної роботи - треба прибути в місце, де цю роботу видають, маючи в запасі відмінний набір знань і навичок.
Інструкція
1
Проведіть розвідку. З'ясуйте, в яких організаціях можна працювати за обраною спеціальністю. Намітьте мета - компанію, в якій хочеться трудитися найбільше.
2
Доведіть, що вмієте працювати з клієнтами. Починаючи з цього кроку, вам належить зібрати «пакет доказів». Ці докази можна пред'явити при влаштуванні на роботу, щоб виділитися з середовища кандидатів на вакантне место.Кліенти - все люди, з якими стикаєтеся в процесі роботи. Якщо займаєтеся обслуговуванням техніки і програмуванням, клієнти - бухгалтерія, наприклад. З цими людьми ви вирішуєте поточні проблеми і надаєте їм результати праці. Аналогічно можна виявити клієнтів в будь спеціальності.Чтоби довести, що вмієте працювати з клієнтами, напишіть кілька статей про якісне надання конкретних послуг. Опублікуйте статті в блозі на платному хостингу. Налаштуйте блог так, щоб не відображалася дата публікації. Список статей та посилання на них розмістіть в резюме.
3
Покажіть професійний образ. Якщо службові обов'язки передбачають певний одяг, використання якоїсь техніки, відобразіть все це в ряді статей. Пишіть, як фахівець. Опублікуйте статті в тому ж блозі.
4
заразити людей ентузіазмом. Френк Беттджер в книзі «Удачливий торговець» наводить слова про те, що ентузіазм - одне з найбільш високооплачуваних якостей в світі. Напишіть статтю безпосередньо про роботу. Покажіть, що займаєтеся улюбленою справою.
5
Будьте взірцем цілеспрямованості. Ще одна стаття повинна повідомляти читачеві про те, що ви вмієте планувати роботу і добиватися мети. Дайте в статті поради про те, як організувати роботу, щоб все встигати.
6
Покажіть, як додаткові навички сприяють успіху. Можна розповісти про вміння друкувати наосліп, якщо навик допомагає в роботі. Згадайте про інші навичках, які звичні для вас, але можуть бути важливі, щоб виділитися з середовища кандидатів.
7
Закидайте «вудку». Коли статті готові, кілька днів не перечитуйте їх. Потім подивіться свіжим поглядом, щоб підправити стилістичні неточності. Зверніть увагу на заголовки. Саме їх ви вкарбуємо в резюме. Зробіть для резюме хорошу фотографію. Стиль одягу на фото повинен відповідати робочій обстановці, пов'язаної з посадовими обов'язками. Віднесіть резюме в відділ кадрів компанії, виявленої на 1-му кроці. Нічого, що вони не публікують вакансії. Можна зайти і поцікавитися перспективами пристрою в цю організацію. Заодно залишити резюме із списком статей. Подбайте, щоб резюме виявилося в хороших агентствах з працевлаштування, що не беруть плату з претендентів.