Як побудувати котедж. Як побудувати заміський будинок.

Багато сучасні сім'ї просто мріють про заміський будинок або котеджі для житла, де можна проводити літні сімейні вечори біля каміна або зустрічі з друзями з виготовленням шашлику, засмагати на облаштованому дворику або просто попивати чай в тіні виноградника. Для того, щоб побудувати котедж, звичайно ж, мало мати достаток, крім цього необхідно також мати вільний час і чітке уявлення про будівництво такої споруди.
Інструкція
1
Оберіть проект котеджу. Підходити до даного питання слід уважно і обережно, враховуючи всі нюанси будівництва. Тут важливо врахувати і квадратуру вдома, і внутрішнє планування, і кількість кімнат, і проводку комунікацій, і матеріали будівництва і ступінь інженерних можливостей і обладнання (освітлення, під'їзди, охоронна система та ін.), І організацію прилеглої території та багато іншого.
2
Отримайте дозвіл на будівництво котеджу в місцевих органах самоврядування, надавши необхідні для цього документи.
3
Заготовте необхідні будівельні матеріали, які передбачені за проектом. Готуючи матеріали для будівництва котеджу, слід чітко знати, які будуть використовуватися при цьому вікна, двері, із чого буде дах, якою буде фундамент і т.д. Тут головне - враховувати не ваше бажання, а перш за все, характер грунту на місці зведення, кліматичні умови місцевості, атмосферні дії, рельєф ділянки, вітрову характеристику, глибину залягання ґрунтових вод та ін.
4
Додайте підготовлені матеріали та інструменти для роботи на території будівництва таким чином, щоб до них можна було підійти без проблем і без праці по потребі доставити до місця самого будівництва. Так, наприклад, цегла, цемент, вапно і т.д. слід покласти якомога ближче до споруджуваного котеджу в сухому місці.
5
Визначте, звідки ви будете брати воду для будівництва і як це буде відбуватися (ручним способом, шляхом подачі води насосом та ін.)
6
Зробіть план ділянки і позначте на ньому, як і де буде прокладена каналізація, введення електроенергії, газопровід та інші комунікації (по потребі). Всі ці, вказані вище дії, допоможуть вам у подальшому заощадити час і сили.
7
Почніть будівництво котеджу з заливки фундаменту. Для цього необхідно зробити спеціальну розмітку за допомогою мотузки і кілочків, вирити яму відповідного розміру і глибини, ввести армуюче фіброволокно, виготовити розчин з бутового каменю, піску, глини, цементу, щебеню і води і залити сам фундамент. При цьому також необхідно враховувати, що ваш фундамент повинен мати вентилюючі отвори.
8
Почніть зведення стін після того, як всі роботи з фундаментом будуть закінчені. Перейдіть до пристрою даху, коли стіни будуть готові. Вставте вікна, двері та інші необхідні за проектом котеджу елементи. Оформіть фасад будівлі відповідно до затвердженого проекту. Перейдіть до внутрішнього оздоблення котеджу і облаштування прилеглої території.