Як приварити петлі. зварювання петель відео.

Будівельники-професіонали, так і будівельники-любителі, виробляючи самостійно ремонт і облагороджуючи території, будуючи гаражі або просто прикрашаючи декоративними елементами ландшафт присадибної території, то і справа стикаються з проблемою приварювання петель. Як приварювати петлі, відомо далеко не всім професіоналам, а що стосується любителів, тут і обговорювати не варто. У процесі установки петель важливо не просто прикласти і приварити, ні, тут важливо знати і враховувати досить багато нюансів.
Інструкція
1
Підготуйте всі матеріали та інструменти для роботи. Пам'ятайте, що при зварюванні слід дотримуватися певну техніку безпеки - працювати слід тільки в рукавичках і спеціальній масці, а також подалі від сухих дощок і трави.
2
Відступіть від верху і низу полотна, до якого потрібно приварити петлі, приблизно 20-25 см і намітьте отмеренное відстань будівельним олівцем.
3
Промажьте петлі солідолом, щоб при зварюванні половинки петель НЕ спеклись. Покладіть під кожну з петель по краях по сірнику. Це слід зробити для того, щоб після проведення всіх зварювальних робіт двері не закушували.
4
раскліньте стулки воріт так, щоб закрите положення готових дверей було правильним, тобто вирівняйте дві стулки своїх дверей.
5
Прихопіть трохи зварюванням петлі. При цьому приварювати спочатку слід першу нижню половинку деталі. Увага! Користуючись зварювальним апаратом вперше, слід знати, що приварювати петлю слід знизу вгору, невеликими горизонтальними рухами електрода.
6
раскліньте після зварювання першого шва ворота і перевірте правильність відкривання і закривання. Заваріть петлі остаточно, якщо попередні дії по відкривання і закривання не викликали в вас сумнівів.
7
Зніміть раму з петель, промажте добре ще раз солідолом і посадіть на місце. Обробіть місця зварювання шліфувальною машинкою і пофарбуйте свій виріб. Ваша конструкція повинна швидко і легко відкриватися і закриватися легким рухом руки.
Зверніть увагу
Увага! Якщо роботи по зварюванню ви виробляєте без допомоги, у вертикальному положенні буде виконувати їх складно. Ви можете зробити роботи, приварюючи ворота на землі, проте якість таких робіт може бути не бездоганним.