Як вибрати щітки склоочисника. Які щітки склоочисника вибрати.

Чистота вітрового скла автомобіля, його прозорість - це, мабуть, один з найважливіших факторів використання автомобіля. Адже цей фактор більше ніж багато інших безпосередньо впливає на безпеку руху. Від стану вітрового скла може залежати життя самого водія, пасажирів автомобіля, а також і життя тих, хто може опинитися поблизу с автомобилем в якийсь момент. Тому дуже важливо періодично перевіряти щітки склоочисника з метою своєчасного виявлення недоліків, що вимагають негайного усунення.
Інструкція
1
Перевірте стан щіток свого склоочисника наступним чином. У випадку з справними щітками, про яких можна сказати, що вони в нормальному експлуатаційному стані, повинні виконуватися такі умови. Після свого проходження по склу щітка не повинна залишати жодних брудних розлучень. Щітки повинні просуватися по склу рівно, без зайвих стрибків і повинна неодмінно очищати всі доступні їй ділянки.
2
Щітка також повинна залишати після себе гладку, а не подряпану поверхню, інакше огляд в темний час доби буде нижче рівня норми, а вітрове скло скоро доведеться міняти. Якщо хоча б одне з перерахованих вище умов не виконується, ваші щітки потрібно міняти якомога швидше.
3
Щітки склоочисника бувають двох видів: каркасні і безкаркасних. Купуйте каркасні щітки, якщо хочете заощадити кошти і бути впевненими в якості. Вона перевірені часом і якість їх залежить не від виробника, а від стану самої щітки. Тому купуючи щітки такого виду, зверніть особливу увагу на гумовий елемент. Відстані між точками його кріплення повинні бути абсолютно однаковими. Саме цей фактор у каркасних щіток впливає на ступінь притиснення щітки до скла.
4
Якщо ви не збираєтеся економити на щітках, здобувайте безкаркасних. Тільки майте на увазі, що купувати в цьому випадку потрібно тільки щітки перевірених фірм, інакше гроші будуть витрачені даремно.
5
Купуючи щітки, зверніть увагу на якість самого матеріалу, з якого виконано виріб. Не пропустіть з виду і стан матеріалів, застосовуваних у виробі. Так переконайтеся, що до складу гумки, з якої зроблено підставу щітки, входить силікон. Відсутність цього компонента впливає на збереження такої властивості, як еластичність. Гумові щітки з силіконом набагато більш стійкі до осідають краплях масла.
6
Не купуйте щітки, повністю складаються з силікону. Потрапляє на скло пісок буде поступово осідати на таких щітках, а надалі зашкодить вітрове скло, періодично дряпаючи його.
7
Не залишайте без уваги довжину щіток склоочисника. Довші щітки захоплюють при очищенні більшу поверхню.