Як зв'язати собаці комбінезон.

Зв'язати комбінезон для собаки може навіть початківець любитель в'язання, адже форма для простого собачого комбінезона примітивна, а особливих вишукувань з ажурними малюнками не потрібно: в'язаний комбінезон для собаки повинен бути теплим, тому і в'язку рекомендується робити щільною.
Інструкція
1
Найпростіший комбінезон для собаки можна пов'язати з двох полотен, прикрасивши і обробивши комбінезон по своєму смаку. Для більш складних моделей зі штанинами, капюшонами і «рукавами» обов'язково знадобиться викройка.Чтоби зв'язати простий комбінезон для собаки, необхідно виміряти відстань від основи шиї до кореня хвоста. Отримане значення інтерпретується як довжина спинки комбінезона. Трохи меншою довжини буде і переднє полотно, особливо якщо комбінезон в'яжеться для кобелька. Ширину спинки і передньої частини комбінезона можна дізнатися, вимірявши грудну клітку тварини по окружності. Отримане значення потрібно розділити на два, отримавши, таким чином, ширину верхньої частини кожного з полотен.
2
В'язати комбінезон для собаки краще спицями, вузький «гумка». Саме цей вид в'язки забезпечує найбільшу еластичність комбінезона, що дуже важливо для того, щоб собаку можна швидко одягнути на прогулянку. Провязивая нижню частину полотна, в кожному ряду можна прибирати по одній петлі, таким чином, трохи звужуючи комбінезон. Готові полотна для комбінезона повинні вийти трапецієподібної форми, при цьому широка частина - верхня, звужена - ніжняя.В області ворота (верхня частина комбінезона) полотна зшиваються або зв'язуються разом гачком, при цьому необхідно залишити пройми для передніх лап і голови. В середині полотна також можна зшити або зробити застібку на гудзики або на петлі.По ходу в'язання деталі комбінезона потрібно приміряти, розміряючи кількість збираних петель з розмірами собаки і шириною її корпусу. Воріт, пройми для лап і нижню частину комбінезона потрібно по закінченні роботи по колу провязать щільною в'язкою або обробити ажурною окантовкою за допомогою гачка.
3
Готовий комбінезон обов'язково варто прикрасити, благо різноманітність фурнітури дозволяє створити з в'язаного комбінезона для собаки справжній витвір мистецтва. Обробити комбінезон можна гудзиками, фактурними вставками з в'язаних елементів, аплікаціями, стразами і намистинами, шнурами і стрічками, люрексом, тканинними заплатками, кишенями, контрастними за кольором в'язаними квітами і пр.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=39QHJ6HuVpo