Як зібрати комп'ютерне крісло.

Комп'ютерне крісло просто необхідно для тих, хто досить багато часу проводить за комп'ютером. Від того, наскільки комфортно вам сидіти, залежить наскільки довго ви зможете працювати, а також і якість самої роботи. Незручне положення під час роботи може негативно відбитися на поставі, стані хребта, кистей рук, а також і на загальному стані здоров'я. Саме тому покупка комп'ютерного крісла є нормою для сім'ї з будь-яким достатком і наявністю достатнього вільного простору в кімнаті.
Інструкція
1
Так само як і практично будь-який предмет меблів, комп'ютерне крісло продається в розібраному вигляді. Тобто додому ви приносите коробку з деталями і докладною інструкцією по збірці крісла. Такі предмети меблів, як правило, збираються самостійно, без виклику фахівців, так як зазвичай додається інструкції буває цілком достатньо навіть для тих, у кого немає досвіду у виконанні подібного виду робіт.
2
Перед складанням уважно перевірте всі деталі, а саме їх кількість, якість. Звіртеся з тим, що викладено в специфікації. Перевірте спинку, сидіння, пятилучье, всі гвинти і ліфти, а також всі інші деталі. Збирати краще знаючи, що все на місці і відповідної якості.
3
Збірку почніть знизу. Візьміть пятілучте, коліщатка і встановіть їх все в пятилучье до самого упору. Ви почуєте щось схоже на клацання.
4
Тепер потрібно встановити газовий ліфт в пятилучье. Для цього на ліфт зверху надіньте спеціальний чохол таким чином, щоб найвужчий стаканчик вашого чохла опинився біля самої верхівки ліфта, а широкий стаканчик, відповідно, біля самої основи крісла.
5
На газовому ліфті може знаходитися спеціальна заглушка, яку виробники комп'ютерних крісел іноді надягають для того, щоб газові ліфти не розкривалися мимовільно при транспортуванні або при складанні крісла. Перед установкою в пятилучье газового ліфта при наявності цієї заглушки її потрібно зняти.
6
Переходьте до підлокітників. Міцно прикрутіть їх до сидіння спеціальними гвинтами. Якщо прикрутити підлокітники недостатньо міцно, згодом вони розхитаються і можуть навіть зламатися.
7
Далі працюйте з піастри сидіння. Встановіть в неї перманент, попередньо обравши потрібну відстань між спинкою і сидінням. Потім зафіксуйте перманент за допомогою довгого гвинта.
8
Встановіть сидіння з підлокітником і спинкою на газовий ліфт. Перевірте роботу газового ліфта відразу. Якщо потягнути важіль на себе, крісло опуститься.
9
Залишилося з'єднати перманент зі спинкою, відрегулювати бічний нахил крісла, найбільш підходящий саме вам, і ваше комп'ютерне крісло готове.
Тільки офісні крісла можуть забезпечити комфорт при тривалій роботі за комп'ютером. Просто деталі крісла можуть бути виставлені з урахуванням індивідуальних анатомічних особливостей. Для цього і придуманий механізм під назвою "газлифт".

Особливості конструкції механізму «газлифт»

Подібний механізм знаходиться між сидінням і колесами офісного крісла. Він являє собою досить-таки довгу трубу з металу, яка зверху покрита пластиком. Механізм «газлифт» має віддалене зовнішню схожість з механізмом перекидання кузова самоскида. Але природно їх розміри істотно розрізняються. Зазвичай «газлифт» для крісла буває оснащений пневмопатроном, розмір якого не перевищує 16 см. Розміри пневмопатрона залежать від типу самого стільця. Чим більше буде це значення, тим вище «газлифт» підніматиме стілець.

Пристрій і принцип роботи

Принцип роботи зазначеного механізму досить простий і зрозумілий для сприйняття. Отже, в сталевому корпусі знаходиться невеликий циліндр. Мається на увазі корпус, що знаходиться під пластиковою обшивкою стільця. В циліндрі розташований шток з поршнем. Ось він-то і забезпечує підняття і спуск всієї конструкції. Також в циліндрі присутні два резервуари, між якими є спеціальний клапан. По суті, цей клапан відповідає за рух «газліфта» крісла. Напрямок руху штока зазвичай залежить від того, в якому положенні знаходитиметься клапан. Він може бути відкритий або закритий. Коли крісло знаходиться в самому нижньому положенні, поршень розміщується у верхній частині циліндра. Якщо ви намагаєтеся підняти крісло і натискаєте на важіль, відбувається тиск поршня на спеціальну кнопку. Власне ця кнопка і відкриває клапан, що знаходиться між двома камерами. Одночасно з цим газ надходить з резервуара першої камери в другу і пристрій поступово опускається. Але сидінні, навпаки, починає рух вгору. Потім кнопка закривається, і подача газу в резервуари припиняється. Отже, і шток вже не міняє свого положення. Якщо ви хочете опустити «газлифт» для крісла, зазвичай натискаєте на важіль, розташований у механізму. В результаті газ з другої камери переміщається в першу. Поршень же починає рухатися вгору. Сидіння опускається до потрібної вам висоти.Кстаті при поломці механізму «газлифт» його ніяк не можна відремонтувати. У разі пошкодження резервуара заміна стає неминучою. Також не рекомендується самостійно розкривати даний пристрій, так як всередині знаходиться газ під великим тиском. Замінити механізм без допомоги фахівця неможливо. Краще буде звернутися у відповідну організацію.