Як обробити панелями кімнату. обробка кухні панелями пвх на рідкі цвяхи відео.

Пластикові панелі користуються великим попитом у тих, хто вирішив зайнятися ремонтом у своїй квартирі, завдяки тому, що вони не піддаються великому впливу вологи і перепадів температури повітря. Тому їх можна використовувати для обробки ванної кімнати, санвузли та кухні.
Вам знадобиться
  • - дерев'яні рейки;
  • - будівельні саморізи;
  • - цвяхи 20 мм;
  • - рідкі цвяхи;
  • - пластикові панелі;
  • - ножівка по металу.
Інструкція
1
Щоб обробити кімнату пластиковими панелями, насамперед потрібно приділити увагу їх якості. Вони не повинні видавати сильних неприємних запахів.
2
Якщо стіни кімнати ідеально рівні, панелі можна кріпити саме до них, використовуючи рідкі цвяхи. При недостатньо рівних стінах, перед монтажем панелей доведеться зробити каркас з дерев'яних, металевих, або пластикових профілів. Відстань між рейками має бути не більше ніж сорок міліметрів. Якщо ви робите каркас з дерева, його потрібно обробити антисептичними засобами.
3
Якщо ви вирішили використовувати цей вид обробки у ванній кімнаті або в кухні, слід враховувати, що в приміщенні підвищена вологість повітря, тому особливу увагу потрібно приділяти герметизації стиків панелей.
4
Панелі можна підганяти за розміром, використовуючи для цього ножівку по металу. Різати потрібно тільки по лицьовій стороні панелі, щоб не псувати їх вид відколами.
5
Для того щоб приховати місця стиків панелей, для обробки кутів використовують пластикові куточки, плінтуси і планки. Процес монтажу облицювальних панелей - досить простий процес, тому не обов'язково бути професіоналом, щоб перетворити з їх допомогою свій житловий простір.
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що пластикові панелі не тільки екологічно безпечний, але й легкозаймистий вид обробки. Тому якщо ви вирішите закрити ними батареї, зробіть між ними теплоотражающий прошарок. Панелі, що знаходяться під впливом підвищених температур, деформуються.
Корисна порада
Пластиковими панелями зручно закривати різні водопровідні та каналізаційні стояки і по можливості приховувати труби взагалі. Крім того, їх плюсом є різноманітність кольорів, невисока ціна, легкість догляду за поверхнями і звукоізоляційні властивості.