Як дізнатися свій рівень iq.

Сьогодні багато роботодавців, перш ніж укласти договір з особою, прийнятою на роботу, бажають встановити рівень його знань і умінь. Одним із способів це зробити є використання численних методик виявлення інтелектуальної планки - IQ. Для того щоб встановити свій рівень IQ, можна скористатися спеціальною програмою IQ-test.
Вам знадобиться
  • програма IQ-test, персональний комп'ютер з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Скачайте програму IQ-test у вигляді архіву, потім архів розпакуйте і запустіть файл setup IQ-test.
2
Натисніть кнопку «Почати перевірку рівня IQ», після того як програма встановиться на комп'ютер користувача.
3
Відповідайте на першу групу тестових питань, присвячених логічному мисленню на базі наборів геометричних фігур. При цьому найчастіше потрібно знаходити зайву фігуру з тієї чи іншої групи. Відстежуйте у верхній частині вікна програми кількість вірних і невірних відповідей.
4
Перейдіть до наступної групи питань, присвячених роботі з літерними рядами. Користувач повинен виконати завдання з анаграмою, тобто вибудувати слова з набору хаотично розташованих букв. Наприклад, ОЕНМАТ - МОНЕТА.
5
Приступіть до виконання групи завдань по зв'язці слів. Програма пропонує вставити замість крапок пропущене слово так, щоб у підсумку вийшло два слова з набору букв. Наприклад, МЕГА (...) ОГ. У цьому випадку правильною відповіддю буде слово «герц».
6
Виконайте серію завдань, що стосуються розподілу цифр. Часто завдання пропонуються у вигляді числових рядів, з яких необхідно виключити зайву цифру, вловивши певну закономірність числового розподілу.
7
Знайдіть серед представлених зображень те, в якому відсутній той чи інший елемент. При цьому в завданні можуть бути використані не тільки геометричні фігури, але й об'єкти, складені програмою автоматично, що, безумовно, робить завдання досить складним.
Зверніть увагу
Потрібно врахувати, що завдання з сьомого кроку можуть відняти у користувача найбільшу кількість часу.
Корисна порада
Під час проходження тесту важливо уважно стежити за часом. Правильний розподіл часу на завдання так само важливо, як і самі правильні відповіді.