Як встановити браузер за замовчуванням. Як встановити новий браузер.

Комп'ютери з операційними системами Windows поставляються в комплекті зі стандартним браузером Microsoft Internet Explorer, комп'ютери Mac - за браузером Apple Safari. Ці браузери, або клієнти для перегляду веб-сторінок, є браузерами за замовчуванням і, як відомо, поступаються багатьом конкурентам в швидкості завантаження сайтів.
Інструкція
1
Популярні браузери, такі як Mozilla Firefox, Opera і Google Chrome встановлюються користувачем самостійно. Але от невдача: при запуску ярликів веб-сторінок або при відкритті збережених сторінок, а також при переході за гіперпосиланнями в документах, сайти все одно відкриваються в стандартному браузері. Як же встановити новий браузер браузером за замовчуванням? При першому запуску браузера, будь то Chrome або Opera, або який-небудь інший веб-оглядач, в головному вікні ви побачите повідомлення, яке запропонує встановити цей браузер за умовчанням з варіантами відповіді «Так» і «Скасування». Вибирайте «Так» і цьому браузеру будуть делеговані всі функції веб-оглядача на даній операційній системі.
2
Якщо ж ви натиснули «Скасування» при першому запуску браузера, тобто пропустили перший крок, не варто впадати у відчай. В такому випадку, зайдіть в «Пуск», «Панель управління», виберіть дрібні або великі значки і знайдіть пункт «Програми за замовчуванням».
3
Перед вами відкриється вікно делегування повноважень для програмного забезпечення - «Вибір програм, використовуваних Windows за замовчуванням». Вибирайте найпершу посилання «Завдання програм за замовчуванням" і дочекайтеся завантаження інстальованих додатків.
4
У вузькому блоці ліворуч ви знайдете встановлений браузер, клацніть по ньому один раз. Тепер ви побачите внизу дві кнопки, відмічені зеленими стрілочками. Спочатку натисніть «Використовувати цю програму за замовчуванням», потім «Вибрати умовчання для цієї програми». Ви перейдете в нове вікно, в якому потрібно зазначити всі розширення і протоколи галочкою, після чого натиснути «Зберегти» і в попередньому вікні - "OK" .На цьому браузер за замовчуванням встановлений.
Корисна порада
Також замовчування можна надати браузеру через його настройки. Зайдіть в головні настройки або властивості оглядача, і в будь браузері на самій першій вкладці ви побачите кнопку або галочку «Використовувати браузер за умовчанням». Виберіть цю опцію і збережіть зміни.
Браузер - додаток, за допомогою якого користувач може вийти в мережу інтернет, переглядати цікаві для його ресурси, обмінюватися файлами з іншими людьми. Дані додатки поширюються безкоштовно, в них вбудовані додаткові функції, що полегшують роботу користувача. Щоб завантажити новий браузер на свій комп'ютер, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Після установки операційної системи Windows користувачеві доступний браузер Internet Explorer. В інших випадках на комп'ютері може бути встановлено інший додаток. Як би там не було, не поспішайте видаляти старий браузер. З його допомогою вам ще належить завантажити новий.
2
Визначтеся, яким браузером ви хочете користуватися: Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome або яким-небудь іншим додатком. Запустіть свій старий браузер і зайдіть на офіційний сайт розробника обраного вами ПО (http://mozilla-russia.org, http://opera.yandex.ru і так далі).
3
На всіх сайтах кнопка для завантаження браузера знаходиться на Головній сторінці, вона досить великого розміру, тому ви не зможете її не помітити. Натисніть на кнопку і виберіть директорію для збереження файлу установки на своєму комп'ютері.
4
Дочекайтеся, поки завершиться завантаження файлу. Пройдіть в директорію, в яку він був збережений. Браузер и встановлюються автоматично, тому навіть початківець користувач впорається із завданням.
5
Клацніть лівою кнопкою миші по значку інсталяційний файл (setup.exe або install.exe) і дотримуйтесь вказівок «Майстра установки». Коли збереження файлів, необхідних для роботи браузера, буде завершено, закрийте вікно установки, натиснувши на кнопку «Готово».
6
Після цього новий браузер готовий до роботи. Клацніть на його іконці на «Робочому столі», в меню «Пуск» або на панелі швидкого запуску «Панелі задач». Старий браузер після цього можна видалити.
7
Для видалення старого браузера перейдіть в директорію, в яку він був встановлений, і виберіть файл uninstall.exe, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Видалення також відбувається автоматично. Дочекайтеся завершення операції, закрийте вікно «Майстра видалення програм».
8
Якщо з яких-небудь причин файл uninstall.exe не запускається, викличте компонент «Установка та видалення програм» на «Панелі управління» (вона викликається через меню «Пуск»).