Як відчистити зеленку.

Зеленка володіє відмінними бактерицидними, антисептичними і протизапальними властивостями, відомими нам ще з дитинства. Обробивши поріз або ранку, ви зупините кров, захистіть пошкоджену ділянку шкіри від запалення і значно прискорите процес загоєння. Проте єдиний і головний недолік зеленки - це насичений колір, який нелегко видалити. після того, як трапилося забруднити шкіру і предмети побуту. Існує величезна кількість способів впоратися з даною проблемою, але найбільш прості та ефективні методи наступні.
Інструкція
1
забруднити зеленкою текстильну продукцію (одяг, рушники, скатертина і так далі) рекомендується замочити в розчині прального порошку, додаючи туди відбілювач, який допоможе позбутися від небажаних плям. У тому випадку, якщо ви боїтеся пошкодити тканину, то можна обійтися і без цієї процедури. Зеленка зійде з матерії після декількох прань сама собою.
2
Пляма на бавовняної тканини можна видалити содою і слабким розчином оцту. Але пам'ятайте про те, що даний спосіб не підходить для тканин з малюнком.
3
Видалити плями з килима можна за допомогою концентрованого мильного розчину, яким необхідно рясно змочити постраждалий ділянку. Також палас або м'які меблі можна очистити за допомогою розчину 10% -ного аміаку. Цей спосіб підходить і для очищення дерев'яних панелей.
4
Гладкі поверхні (наприклад, шкіра або лінолеум) потрібно потерти вологим тампоном, змоченим у спирті, рідини для зняття лаку або ацетоні. Очистити поліровані меблі від плям можна, використовуючи просту гумку. Однак перед тим, як почати дану процедуру, необхідно видалити надлишки рідини серветкою.
5
Крім того, багатьох цікавить, як видалити плями з шкіри. Зазвичай зеленка сходить самостійно під впливом сонячних променів, але для цього знадобитися кілька днів. Якщо у вас немає часу чекати, то ви можете скористатися наступним радою. Приготуйте спирт або будь-який інший спиртосодержащий розчин, потім додайте в нього трохи лимонного соку. Після цього змочіть отриманою сумішшю шматочок вати і протріть ділянку, оброблений зеленкою. Незабаром пляма зникне.
6
Для видалення плям з тканини ви можете скористатися спеціальним засобом для виведення плям, наявним в будь-якому спеціалізованому магазині. Такі засоби мають широкий спектр дії і допоможуть вам позбавитися від більшості плям. Перед тим, як скористатися плямовивідником, ознайомтеся з інструкцією, знайти яку можна на упаковці.