Як визначити параметри комп'ютера.

Існує велика кількість спеціалізованих програм, призначених для збору відомостей про комп'ютер - про його програмних і апаратних засобах. Однак і сама операційна система має компоненти, які дають вичерпну інформацію і про параметри ОС, і про встановлені в комп'ютер периферійних пристроях.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі або рядок «Комп'ютер» в головному меню на кнопці «Пуск». В контекстному меню виберіть пункт "Властивості". В результаті відкриється вікно, де в секції «Система» можна побачити інформацію про процесор і оперативної пам'яті комп'ютера .
2
Перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв», якщо ви використовуєте ОС Windows XP. У разі використання більш пізніх версій клацніть посилання «Диспетчер пристроїв» у списку «Завдання» в лівій частині сторінки. У вікні диспетчера ви знайдете список встановлених в комп'ютер периферійних пристроїв - CD/DVD дисководів, жорстких дисків, відеокарт, моніторів і т.д. Клацаючи плюсик зліва від цікавить вас пристрою можна побачити найменування моделі апаратного засобу.
3
Інший спосіб отримати інформацію про параметри комп'ютера - скористатися компонентом системи з назвою «Відомості про систему». Шукати посилання на його запуск треба в головному меню на кнопці «Пуск». В меню перейдіть в розділ «Програми», потім в підрозділ «Стандартні», в ньому розкрийте секцію «Службові» і виберіть пункт «Відомості про систему». Замість подорожі по головному меню можна скористатися діалогом запуску програм - натисніть клавіші WIN + R, щоб його відкрити, потім введіть команду msinfo32 і натисніть клавішу Enter.
4
Розкрийте секцію «Компоненти» в лівій панелі вікна. Тут ви і знайдете інформацію про встановлений в комп'ютер обладнанні, сгруппированную в розділи і підрозділи.
5
Третій спосіб - доручити збір відомостей про конфігурацію комп'ютера компоненту ОС з назвою «Засіб діагностики DirectX». Розкрийте меню на кнопці «Пуск» і виберіть пункт «Виконати» або натисніть клавіші WIN + R. Введіть команду dxdiag і натисніть кнопку «OK». Програмі буде потрібно кілька секунд на збір даних, а потім вона відкриє вікно з восьми вкладок. За замовчуванням буде відкрита вкладка «Система», на якій буде присутній інформація про версії ОС і BIOS, процесорі, оперативній пам'яті і версії DirectX.
6
Перейдіть на вкладку «Дисплей», якщо вас цікавлять дані про тип встановленої в комп'ютер відеокарти, обсязі її пам'яті, версії драйвера, а також про модель монітора, частоті та вирішенні екрану.